Alte știri din fotbal
Reacția conducerii după promovarea Corvinului în Superliga: „Nea Mircea! Mi-ai cerut, în urmă cu un an”
0
„Să-și intre în rol!” » Direct de pe stadion, unul dintre „copiii” lui Mircea Lucescu anunță obiectivul Corvinului în prima ligă: „N-am promovat doar să facem prezența!”
0
Imaginile bucuriei » Corvinul a declanșat fiesta, după promovarea matematică în Superliga
2
Gică Hagi, impresionat de un jucător din Superliga: „După 7 minute am zis: «Hai să-l luăm!»”
0
Știri din fotbal internațional
GOL în minutul 3 în Bayern Munchen - PSG, duel stelar pentru finala Ligii Campionilor
11
Apariție incredibilă a titularului din Bayern - PSG » Îl recunoști?
0
MM Stoica nu s-a mai abținut: „Ar trebui interzisă în fazele superioare ale Ligii Campionilor!”
2
„Explozie” la Real Madrid, înainte de El Clasico » Doi titulari, aproape de bătaie la antrenament
0
Lifestyle
Simona Țăranu a „fugit” din România: „Am sărbătorit altfel”
8
Tensiuni la Real Madrid » 2 milioane de semnături pentru excluderea lui Mbappe din cauza iubitei!
13
Celebra fană a lui Bayern a înmărmurit Gala Met cu o costumație excentrică
2
Cea mai sexy antrenoare din România a leșinat în timpul meciului și a urmat scandalul: „Foame, disperare!”
2
Lista companiilor de stat pe care Sorin Grindeanu voia să le privatizeze: ...
Libertatea
SUA consideră că Ucraina nu va rezista nici măcar două zile fără ajutor ...
Adevărul
În România, a practicat atletism, handbal, rugby, volei și fotbal, apoi a ...
GSP SPECIAL
SUA și Iranul aproape de un acord istoric: memorandum de o pagină pentru ...
Libertatea
Pe langa faptul ca lupii, ca si animale salbatice, nu agreaza prezenta omului,daca ar fi fost chiar si lup hibrid sau caine derivat genetic din lup (ex.lup cehoslovac sau ciobanesc de Saarloos) acesta nu s-ar fi plimbat in veci pe culuarul unui hotel de capul lui intrucat sunt foarte sfiosi si precauti.Prin urmare, liber lasat, nu cred ca poate fi altceva decat un husky sau mai degraba Tamaskan Dog.
pup=lup :)))
Lupul chiar este pup....doar ca imblanzit....restul...a fost doar o gluma!!
GATA ! A aparut si pe youtube TOT FILMUL. Bagati asta la search pe youtube, ptr ca probabil cenzureaza linkurile postate.... " Jimmy Kimmel Reveals "Epic #SochiFail: Wolf in My Hall" Prank "
u.p.d.a.t.e...-ul, n-am inteles de ce cuvantul asta e banat
de asemenea si FOXSPORTS a publicat ul
Uite ma prostanacilor, filmuletul facea parte dintr-o farsa pregatita pentru showul de acum 2 ore a lui Kimmel ...alea 18 secunde erau doar inceputul. Kimmel venea apoi cu lupul la camera CA SA VADA SI IDIOTII CA SI MPLTTEV cam cat de naivi pot fi...o sa apara video intreg cat de curand.. sursa SKYSPORTS ": Jimmy got us again. Turns out "Wolf in my hall" was just a hoax put together by Kimmel and Kate Hansen, a member of the US Olympic luge team. The two confirmed it Thursday during Kimmel's late-night show, with an extended version of the viral video in which Kimmel comes down the hall on skis asking "Have you seen my wolf?"
tare faza macar bine ca nu a fost agresiv
E cam galben la blăniţă, o fi vreun prieten de-al vostru de la Ploieşti ...
Farsa (de om) esti tu, care clipa de clipa, ne uimesti pe toti cu inteligenta ta !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.