Alte știri din fotbal
Petrolul a bătut palma cu noul antrenor! Azi semnează contractul
0
Amical și nu prea în Slovacia » Își încheie mandatul și îi avertizează pe „tricolori”: „Aici se joacă pe merit! Nu voi accepta asta”
1
Ce scrie presa din Kosovo, după eșecul cu România U21 de la Priștina
0
Eliminarea suferită în Turcia l-a făcut pe Cârțu să ceară o schimbare de regulament
2
Știri din fotbal internațional
Anglia U21, cu starurile Rico Lewis, Nwaneri sau Lewis-Skelly în teren, s-a făcut de râs în preliminariile Europeanului!
2
Pierdere mare pentru Barcelona » Cât va lipsi Raphinha
1
Întorsătură de situație la echipa lui Chivu » Decizia clubului în privința portarului pentru sezonul viitor
3
Își vinde casa pentru a merge la Cupa Mondială » Câți bani cere
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Cum au schimbat aplicațiile de întâlniri modul în care oamenii formează ...
Libertatea
Gestul neașteptat al lui Victor Ponta la Istanbul. De ce a purtat ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Noi reguli pentru șoferii care au rămas fără permis: ce trebuie să facă ...
Libertatea
Pai ce legatura au jocurile Olympice cu crestinismul?Ok,inteleg ca oamenii au fost socati si deranjati sa vada trans la televizor,dar,Jocurile olimpice au legatura mai mare cu zeii greci,zeii Olympului.Deci,desi socant pentru unii,deranjant pt altii,neinteresant pentru mine,cred ca s a vrut mai mult o interpretare q unui banchet al zeilor Olympului,mai mult dexar o parodie a Cinei de taina.Asta in opinia mea,fiecare sa zica ,creada,ce vrea dar mie imi suna mai logic.Si mai lasati ma cu ioi si vai,ce legatura are cu tine ca gheorghe e gay sau Maricica trans??Cu ce mi influenteaza sau schimba mie viata??Da ***daca intr adevar exista Doamne Doamne,or raspunde ei in fata Lui ,nu trebuie eu sa I trag la raspundere.Vai,da cecse intampla in lumea asta?ioi vai nevducem ioi vai!mai terminati cu vaicaritul ,lasat I sa faca ce vor,atat timp cat nu vin peste tine sau nu te forteaza sa fi ca ei!Zici ca nu mai incapem de ei!ioi ioi vai vai de captain vecinului!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ma tem ca ramai nemancat daca-mi cedezi mie cei trei centi.
Sa îți trimit niște maruntis ?
LOL!
Da tu cine ești? Ca eu I am răspund la o gărgărița și, hopa, ai apărut tu. Ești iubitul/a ei?
Ți am mai zis. Nu am mărunt. Cânți degeaba la masa mea. Nu ești nici genul meu.
Constat ca esti ateul de servici si ma bucur enorm ca fierbi de nervii pe care se vede ca n-ai unde-i varsa, decat prin astfel de locuri unde inca nu esti banat. Eu stau si ma amuz si raspund ca sa te intarat sa vad cat de tare te oftici. LOL!
Nu stiu daca am spus ceva religios, dar daca as fi facut-o era dreptul meu... Tu cu ai tai, eu cu ai mei... Sa fii sanatos si sa faci un copil pe placu tau!
Orașul luminilor de odinioară a ajuns al INTUNERICULUI! Rușine Franța!
Nu am bani. Ți am zis! Încetează!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.