Alte știri din fotbal
Dat afară de Rapid, a semnat cu Farul și s-a prezentat la primele antrenamente conduse de Sabău
0
„A venit cu pretenții exagerate!” » Urmează o nouă plecare din Giulești! Postul care îi dă bătăi de cap lui Daniel Pancu
2
Alex Chipciu a ales: „El e cel mai bun fotbalist cu care am jucat!”
0
Darius Olaru, felicitat pentru alegerea făcută: „Era mai simplu să meargă după bani”
0
Știri din fotbal internațional
Austria - Iordania, în grupa J la Campionatul Mondial » Echipele de start + Reporterii GSP transmit de la stadion
0
Lionel Messi a bătut record după record în Argentina - Algeria » Campioana mondială, debut perfect
0
„Gafă scandaloasă”! Aceasta este faza peste care s-a trecut prea repede în Argentina - Algeria » Lionel Messi, fault de ROȘU?!
0
Lionel Messi a scris istorie în Argentina - Algeria: bornele atinse
0
Lifestyle
Îl deturnează FCSB? » Denis Drăguș, surprins în vacanță cu „agenții” lui Gigi Becali
4
De data asta chiar nu a fost AI! Cum a fost fotografiată iubita lui Neymar în tribunele Mondialului
1
A făcut pasul cel mare! Internaționalul român a publicat primele fotografii
2
S-a însurat și Ștefan Baiaram » Imagini de la cea mai importantă zi a jucătorului Craiovei
7
Băsescu explică scenariul pentru Guvernul Veștea și pasul inevitabil pentru ...
Libertatea
Când vântul a schimbat cursul istoriei: momentele în care vremea a decis ...
Adevărul
Barca Academy România, afacere de stat: șeful ANS, Bogdan Matei, și ...
GSP SPECIAL
Oligarhii lui Putin duc o viață de lux în ciuda războiului și a ...
Libertatea
domnule romeverest, exista o sansa ca, in curind, cineva sa va spuna ca veniti din tara lui marinescu david! p.s. n-o si nu-l ignorati!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
CTP-ule, inteleg ca trebuie sa mananci si tu o paine, eventual alba, dar sa bati campii in halul asta, nu-mi inchipuiam! Alege alte subiecte, care prezinta interes, altfel de faci de ras.
Un lucru este clar !! Oriunde mergi in lumea asta si spui ca esti din Romania, localnicii iti spun ca vii din tara lui Nadia, Nastase sau Hagi. Nimeni nu mi-a spus ca vin din tara lui CT Popescu !! Asta spune multe !! In general trebuie ignorat !!
Mai încerc o data poate se publica comentariul Domnul CTP jignește f urat trei mari campioni Dacă David are IQ = 150 ,Nadia, Hagi și Ilie Năstase, au în medie cam 50 IQ ,ceea ii face foarte retardați. În locul lor l- as da în judecata pe acest om ,care scrie numai prostii Rușine ca îl băgați în seama!
Deja e dubios la ce fetiș pare să aibă CTP cu David Popovici
Corect.
Nu știu dacă chiar a spus d- mul CTP aceste cuvinte,dar dacă le- a spus e complet dus cu capul sa jignească oamenii Matematic dacă David are IQ = 150 ,înseamnă că Năstase, Hagi,Nadia au cam 50 fiecare, asta ca și medie ,deci sunt cel puțin retardati,dacă nu cumva trec în alta specie. Eu în locul lor l- as da în judecata,nici IQ -ul lui nu e mai mare se pare Nu mai publicați asemenea jigniri aduse sportivilor mari ai tarii
Sa spui despre Popovici ca e intelectual e una, dar sa=i faci varza pe ceilalti... trebuie sa nu prea ai intelect mai ctp. Pana la urma e vorba de timpul alocat scolii care e mult diminuat in cazul sportivilor. Pana si Popovici a fost nevoit sa inghete facultatea. Nu le poti face bine pe ambele.
De ce ai face astfel de topuri? De ce te-ai expune nu neaparat furiei/oprobiului public, cat in fata ta, in fata propriului ego? Nu sunt un guru un expert in sport, dar in CTP am pretentia ca il citesc ca pe o carte deschisa... Proasta, dar de citit... Stimatul gurnalist, a admis si jubilat ca venirea minerilor in anii 90 e o chestie buna, de apreciat si ca ei vor salva tara... Tot el, dupa anii 2000 indiferent de cine era la putere sau trend, a urmat cu nad fin de copoi trendul... Asa face si cu medalia la gimnastica (unde corect ar fi sa avem doi perfoermeri), asa face el... Unde e mai multa greutate, putere.... apasa si el pe taler.... Un gigi buzeta al vremurilor moderne, cu mari tare si prejudecati in vremurile demult apuse... Doar ca la pupat in zona in care spatele isi schimba denumirea, E NUMBER ONE!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.