Alte știri din fotbal
Al doilea antrenor care a plecat la finalul sezonului din Superliga: „Mulțumim și mult succes!”
0
Gigi Becali l-a „scuturat” pe jucătorul de la FCSB: „A făcut-o din prostie, nu din răutate!”
2
Florin Bratu, reacție după finalul de sezon: „Mi-a dat Sergiu Hanca mesaj după meci”
0
Presa din Africa a reacționat după ce Ngezana și-a prelungit contractul cu FCSB: „Există semne de întrebare”
0
Știri din fotbal internațional
Surpriză în Anglia: Harry Maguire, exclus de la Campionatul Mondial » Fundașul a reacționat: „Am fost șocat și devastat de decizie”
0
La fel ca Arena Națională » Fosta campioană europeană, alungată de pe propriul stadion din cauza unui concert
0
Dan Șucu, transfer de senzație la Genoa » 10 milioane de euro pentru atacantul lui AC Milan
0
Andrei Rațiu a vorbit despre transfer înaintea finalei Conference League: „Sigur vor veni echipe!”
0
Lifestyle
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
3
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
11
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
1
Testul real de 700 km a scos în evidență adevărul despre mașinile electrice ...
Libertatea
Filmul tragediei din Bacău, unde un elev s-a înecat și a murit în pauză. ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Reprezentanții firmei care a făcut revizia susțin că liftul din Palatul CFR ...
Libertatea
Ce sa tragi de la el , poate nu sti ca iti da lectii de succes in viata , la 19 ani (Filozof) ... Nu stie ca Socrate a fost "Grec " , nu "Evreu" ! .... Grecii au fost "Fruncea" pe pamant ...
Du-te ma la savarina...Ca se simte ca n-ai mai gustat dulce de multa vreme...
Asta in timp ce pe gesepeu sunt vreo 10-15 articole despre popovici :)))
Exact asa am zis si eu,nu t ajuta cu nimic sistemul,citeste ce am scris si apoi am raspuns lu ala ca sportivii sunt ajutati de sistem...eu am sustinut contrariul...nu te mai chinui sa scrii atat de mult da a nu intelegi ce am vrut eu sa zic..sau e grsu ds inteles pt tine
Du-te ma la Ciocolată! Ca aia sigur te va baga in seama pentru felul cum gândești.
Lasa la, ca te va întreba pe mine redactorul respectiv si despre Ucraina...Si apoi te va sfătui să pleci la Puțin ...poate mai scapa tara asta de specimene ca tine.
Lasa la, ca te va întreba pe mine redactorul respectiv si despre Ucraina...Si apoi te va sfătui să pleci la Puțin ...poate mai scapa tara asta de specimene ca tine.
Gândirea ta, tipică unui om al sistemului . Cu ce l-a ajutat sistemul? Spune concret, cu ce l-a ajutat. Esti si tu vreo ruda a unui din sistem. Bravo David! Felicitări. Tineri ca tine mai sunt foarte mulți in Romania. Dar multi dintre ei pleca pentru ca nu au loc de oportunisti cum este cel care incerc sa-i raspund celui ce lauda sistemul. Adică tie. Vorba celui ce ti-a raspuns, esti si tu vreun bugetar care tai frunzele câini.
Felicitari, Bourceanu! Am citit cele 13 comentarii de mai sus si este incredibil câtă îndobitocire zace în unii. Pur și simplu oamenii nu au înțeles ce a spus Bourceanu. Bă, mai citiți odată, poate în sfârșit înțelegeti! Bourceanu a spus că unii ca Popovici ar trebui să conducă acest popor român, și nu niște politicieni șterși, fără niciun merit și mulți fără nicio școală, puși în funcții publice pe șmenuri cu baronii locali și nu pe merite, care vor profita după terminarea olimpiadei să-l premieze pe David Popovici tocmai pentru a se promova pe ei și nicidecum pentru a-l felicita pe sportiv. Festivitatea de premiere a unui sportiv trebuie să fie prilej pentru a ține un discurs sportivul premiat, și NU politicianul care îl premiază cum este pe la noi pe dâmbovița.
Dute ma ca sunt sigur ca esti bugetar...te ajuta statul cu nimic...si eu am 2 copii...ambii sportivi si t asigur ca statul nu t ajuta cu nimic,asa ca gura mica bugetarule
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.