Alte știri din fotbal
Momentul decisiv? U Cluj a rămas în 10 oameni înainte de pauză, după o fază confuză
0
Raul Rusescu, uluit de Craiova: „Pentru prima dată în mandatul lui Coelho”
0
Jucătorul rivalei, vizat direct de ultrașii Craiovei: „Îți curge sânge de zeu, dar...”
0
Proteste vehemente după golul lui Assad Al-Hamlawi! Duelul incriminat de clujeni
0
Știri din fotbal internațional
West Ham, cu un picior în Championship » Tottenham e la mâna ei pentru menținerea în Premier League
0
Moment incredibil! Neymar s-a umplut de nervi, după ce a fost schimbat din greșeala arbitrului
0
Rayo Vallecano - Villarreal și Bilbao - Celta Vigo, în penultima etapă din La Liga, cu Andrei Rațiu și Ionuț Radu în prim-plan
0
Cristi Chivu, după ce a ridicat trofeul de campion: „Jucătorii m-au împins acolo, eu nu voiam! Nu am nevoie de laude”
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
12
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Cine a făcut parte din juriul Republicii Moldova care a acordat României ...
Libertatea
NYT: Israelul ar fi investit milioane de euro pentru a-și crește influența ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Prezentatoarea care a anunțat punctele acordate de juriul din Republica ...
Libertatea
Daca nici la virsta voastra nu puteti duce UN meci, mai bine va lasati. Dupa grupa ce faceti, va pensionati?
Au avut 2 suturi pe poarta si nu au avut posesie pt ca aparau golul.
Dacă nu era fiul lui Ionel, George mai era la Tokyo?
Sunteti toti "storsi" si "morti" dupa un meci in care nu ati avut nici un sut pe poarta si posesie de 40%. Nu imi suna bine deloc.
bravo r2 "decât" limbaj de lemn
Ai jucat vreodată fotbal?
Pentru ca se numește Universitatea Craiova iar mmittelu nu! Aia e problema ăstora! Dar lasă că o să își facă fcu academie sa domine lumea pe noua lor baza de antrenament mai puternica decât a lui Bayern!
Parcă azi joacă si Universitatea Craiova......nici măcar casetă tehnică nu aveţi....mai sunt 3 ore. Multă ură aveţi în voi . De ce ?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.