Alte știri din fotbal
Raportul medico-legal schimbă tot ce se știa! Adevăratul motiv pentru care a murit Radu Mărginean
0
Dinamo a pierdut ultimul amical din Polonia în fața campioanei din Europa
11
S-a retras Sebastian Colțescu, arbitrul numărul 1 all-time în Superliga: „Libertatea și demnitatea nu trebuie pierdute niciodată în viață”
4
Ofertă neașteptată pentru titularul lui Dinamo: „Este apreciat”
4
Știri din fotbal internațional
Selecționerul Belgiei a dezvăluit cum a reușit cea mai spectaculoasă „remontada” de la Mondial: „Senegal a făcut o mare greșeală”
0
SUA - Bosnia și Herțegovina, în 16-imi la Campionatul Mondial
0
Istorie la Cupa Mondială 2026! » Cel mai târziu gol marcat la un turneu final
0
Belgia s-a calificat dramatic în optimile CM 2026, cu un gol din penalty în minutul 120+5
2
Lifestyle
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a căsătorit la 25 de ani » Fiica fostului internațional s-a plâns în ziua nunții: „Au pătruns prin efracție”
0
FC Barcelona și-a prezentat noul echipament. „Inspirat de fațada noului stadion renovat”
0
Mihaela Evi, cea mai sexy antrenoare din România, a anunțat despărțirea după 6 ani: „Loviturile sub centură nu pot fi prevăzute”
8
Celebra fană-topmodel a ieșit în stradă, după calificare: „Asta e pentru toți germanii!”
3
Elena Mateescu spune că hărțile nu arătau o furtună atât de puternică la ...
Libertatea
Atentat cu bombă în Monaco. Amanta oligarhului ucrainean este femeia ...
Adevărul
Sfatul lui Titi Aur pentru șoferii prinși în mașină de furtună: „Trebuie să ...
GSP SPECIAL
Radarele fixe au invadat România în 2026: unde sunt capcanele de pe drumul ...
Libertatea
Dar bucurestenii care l-au votat pe piedone ca primar dupa ce au ars saracii oameni din Colectiv din vina lui pt ca a eliberat autorizatia de functionare a clubului desi nu respecta aproape nicio norma de siguranta in caz de incendiu. Atat de mult i-a durut incat l-au votat ca primar. Asta e romanul...stie doar sa strice jos Iohannis sau x,y. Sa ne civilizam si sa gandim e mai greu.
Vai de viata noastra. In ce hal a ajuns saraca Romanie. Pai ba prostule, cumparai din banii tai niste flori daca chiar voiai. Oricum cam asta e nivelul primarilor de tara. Gandire si comportament de ev mediu. Niste semidocti alesi de alti semidocti, neamuri cu ,,alesul''. Castiga cel care are neamul mai mare
Am mai comentat si la prima stire...cuvantul este : *** !!!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Este prietenul prietenilor tai
Pai normal ca nu are bani de flori. Daca era fii-sa ....gasea sa-i faca si o casa! Cascati *** ochii cand votati. Si scoateti-l din primarie daca nu este un edil bun. Pana la urma el este acolo pus ca sa va reprezinte. Nu ezitati sa-i cereti socoteala.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Daca venea vreun *** de partid de la București, găseau bani de flori, chermeze și alte lingoșenii ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Primarul cred că astepta sa vina fetele de la Tokyo sa îi facă cinste pentru medaliile câștigate. Jocuri politice, din cauza cărora, noi *** am avut mereu de pierdut. Asta înseamnă să ai un caracter ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
pai nu numai ca a fost demonstrat dar a si recunoscut ca a facut asta. spunea doar ca el nu stia cati ani are minora. ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Mulți se cearta de plăcere cât costa un buchet de flori... la țara nu e chiar așa ma ... e imposibil ca intr-o comuna sa nu găsești undeva sa rupi niște flori sa le legi cu o sfoara
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.