Alte știri din fotbal
Adio, Palat! Gigi Becali va oferi declarații doar din biserica ridicată în Pipera: imagini spectaculoase din interior
0
Mihai Stoica, detalii noi de la FCSB: „El își dorește să vină. Ar fi cea mai mare lovitură”
1
Gata, Alexandru Pantea a plecat de la FCSB! » Destinație neașteptată
1
Vor să se bată la titlu în Superliga cu Andrei Ivan: 12.000 de euro pe lună, contract pe 3 ani
7
Știri din fotbal internațional
Se simte presiunea? Julian Nagelsmann a răbufnit, după eșecul cu Ecuador: „Vă rog, încetați să vorbiți prostii”
0
Paraguay - Australia și Turcia - SUA: o singură necunoscută în Grupa D » Toate scenariile + echipele probabile
0
În SUA, ca-n Quito! Cui a dedicat victoria Gonzalo Plata, eroul Ecuadorului cu Germania: „Merită mai mult decât oricine”
0
Nemții, fără milă față de „Die Mannschaft”: „Așa ieșim repede! Șanse mici în fazele eliminatorii”
0
Lifestyle
Elizabeth Omoregie și iubita Gabi Moreschi s-au îmbrăcat în tricoul naționalei favorite de la Mondial
9
A postat cum susține Columbia, iar imaginile fac înconjurul internetului
1
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Jucătorul din naționala României căută echipă, dar acum se relaxează cu logodnica în Capri: „Undeva între mare și visele mele”
2
„Nu poți să te lupți cu sistemul când ești șeful sistemului”: Nicușor Dan ...
Libertatea
Negocieri fără rezultat la Vila Lac. PSD, PNL, USR și UDMR nu au ajuns la ...
Adevărul
Imagini de la casa unde a copilărit Ion Țiriac: „La început am făcut foame ...
GSP SPECIAL
Afaceri pe terenul statului cu mai puțin de 300 de lei lunar. Firma șefului ...
Libertatea
Trebuie sa inscrie si Noua Zeelanda in propria poarta, altfel va fi foarte greu...
Vai mama voastră. Va alergat iepurași ăia de coreieni de va iesit sufletu din voi.Ei erau tranpirați de nu mai puteau si voi nu aveați nici pe dracu.Rușineeee!!
Ba, *** astia de coreeni n-au stat la poza,aveam si noi o poza de la 0-4.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Sa vina acasa! Decit sa bagam bani in "manelisti", mai bine dezvoltam inotul, canotajul, gimnastica,....tir,..SCRIMA,... Sa dezvoltam sportul la juniori,...poate revenim in volei, hanbal, rugbi,...unde am fost cineva. Daca ar fi promovate de masmedia, ar veni si de aici bani buni din reclame. Personal nu ma intereseaza ce maninca, cum se scarpina intre degetele de la picioare Becali si nici prin ce cluburi umbla fetele lui. HAI SA URMARIM rezultate si din alte sporturi,...mai ales la juniori. David Popovici nu a aparut din NEANT,...dar numai in ultimele 2 luni se mai vorbeste despre el. Se aude la GAZETA SPORTURILOR,....caci 40 % din articole il analizeaza pe Becali.
Putin spus!
Nu ne interesează e competiție de amatori. Și locu 4 în grupă și medalie tot una e. Nu ne ajută nici în cupele europene, nici în preliminarii la națională.
Eu am facut o gluma cu fusul orar..eram ironic. Nu e vina mea daca ati luat o in serios
Felicitari Stoichita esti *** de prima clasa.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Bun simt? La fecesebisti?
Să nu ne pripim: să-l lăsăm pe Rădoi să-și facă treaba și la naționala mare până la sfârșit. Sfârșitul fotbalului!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.