Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
Cum a numit-o antrenorul lui Fenerbahce pe FCSB după ultimele rezultate
0
Un suporter al lui PAOK a provocat un scandal cu jurnaliștii prezenți în fața Spitalului din Timișoara
0
Droguri în microbuzul cu suporterii lui PAOK » Șoferul, sub influența substanțelor interzise
1
PAOK a lansat o ediție de colecție în memoria fanilor decedați în tragedia rutieră: „Immortal 27/1/2026”!
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Omul lui Vîntu și al lui Voiculescu e la un pas să redevină om cinstit. ...
Libertatea
Pereți desenați, gumă pe mobilier, pături arse – un cabanier explică de ce ...
Adevărul
Martor la marea tragedie din viața lui Dumitru Dragomir: „Veniți! Veniți! ...
GSP SPECIAL
Ce au descoperit anchetatorii în microbuzul implicat în coliziune. Apar ...
Libertatea
Hai să nu aberăm. Am avut șuturi pe poartă cu Honduras minutu 66 și 86 cel puțin. Acuma sigur că e competiție amicală și nu-mi pasă de rezultate, nici n-am văzut meciul de azi, dar hai să nu aruncăm statistici anapoda.
Nu tragem la poarta pentru ca vrem sa concuram porumbelul cu ramura de maslin in cioc, ca si simbol al pacifique, neagresivitatii. Dusmanosii de hondurieni aproape ne-au stricat planurile!
Primul meci cu Honduras nici un șut pe poarta,al II-lea meci cu Koreea ,nici un șut pe poarta! Ce cauti frate la Olimpiada daca nu tragi in doua meciuri nici un șut pe poarta? Mai ziceai ca te gîndești sa vii și cu medalie! Radoi sa antreneze citiva ani in Liga 1,sau a II-a și apoi sa viseze la naționale..
Sa-l dam afara de la Farul , dar nu putem !!!
Dacă Rădoi are idei bune dar nu are cu cine să le pună în practică la națională, nu ar fi logic să fie demisă naționala?
Ce ma ingrijoreaza pe mine cu adevarat (si pe amicul Eugen Pan) e ca ne-au batut unii fara niciun sarb in echipa :))) =)))
Tu vrei să-l supere pe marele academician Gică sau neamul Becali dacă spun adevărul ? Ei de unde mai mănâncă o brânză ?
Daca venea Giginho trebuia sa se inregistreze pe un casetofon si sa apese Lutu play cand suna Giginho de pe banca :)))))))))))))
Tu vrei să-l supere pe marele academician Gică sau neamul Becali dacă spun adevărul ? Ei de unde mai mănâncă o brânză ?
Au vrut sa l trimita pe giginho dar e ocupat cu cupele europene
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.