Alte știri din fotbal
Milioane pentru marele vis » Câți bani a investit Mihai Rotaru în echipa de titlu a Craiovei
0
Becali l-a auzit pe colegul de platou al lui Baciu și a sunat să-l corecteze: „De ce faci fake news?!”
0
Gigi Becali s-a răzgândit în privința jucătorului cu bagajele făcute: „Îmi place! Va începe campionatul”
0
Flavius Stoican, după „dezastrul” de la malul Mării Negre: „Nu vreau să ne credem zmei fără să fim”
2
Știri din fotbal internațional
Mikel Arteta, după victoria care o aduce mai aproape de titlu pe Arsenal: „Una din cele mai bune prestații ale acestui sezon”
0
Fermin Lopez, adio Mondial! » Spania tremură pentru Lamine Yamal
0
Englezii au anunțat înlocuitorul lui Pep Guardiola la Manchester City!
0
Arsenal nu mai poate câștiga titlul în Premier League la golaveraj
0
Lifestyle
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Dilema viitorului Guvern: „Cine mai împrumută România cu 50 de miliarde de ...
Libertatea
TVA de 11% la locuințele noi. Proiectul care schimbă regulile în imobiliare ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Danaïde, sculptura fabuloasă a lui Constantin Brâncuși, s-a vândut azi ...
Libertatea
Cnn "mostly peaceful protests" *** nicidecum vreun metronom al jurnalismului. E normal sa o ridice in slavi e femeie si de culoare
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
1.asta un pic arsa la cuptor,probabil ca stia ca va fi prinsa dopata si se da,doamne iarta ne,afectata emotional.nu trecea la antidoping si au "retras o" aia care n au brutalizat o,gen metode antice romanesti,ci efectiv au compostat o..2. Nu mai faceti hype si lobby la cnn,nu mai citati cnn ca o sursa suprema de adevar,sunt o amarata televizune neo-liberala si marxista care au recunoscut ca au.manipulat cu informatii false alegerile din usa,au credibilitate zero.asta colorata nu ca nu e GOAT,e o rusine,"fraud",e inexistenta..toate cele bune..
Hahaha, zici de Daily Mail ca e un gunoi si tu citesti CNN care e gunoiul gunoaielor :) :) :)
asta ca reprosati ca 70% din comentarii sunt scrise de barbati e uluitor ! va dati seama ce aberatii sustineti ? vreti sa ne cenzureze GSP pt ca suntem barbati ? o sa-mi pun nevasta sa lase si ea un comentariu de fiecare data cand postez si eu sa ai echilibram situatia. si jurnalistii de sport e normal sa fie preponderent barbati, pt ca ce sa vezi marea majoritate a 'consumatorilor' de sport sunt barbati, nu femei. apropo, unde las si eu o sesizare ca pe mumsnet scriu numai femei?
ma indoiesc ! Simone Biles a avut f putina concurenta, chiar de curand spunea si singura ca a luat un aur mondial la sol dupa 2 cazaturi in fund! doamna sau domnisoara Williams, cand urmaream eu mai atent competiile de gimnastica in anii 90' si 2000 pierdeai aurul pt o ezitare la aterizare ! Cu 2 cazaturi in fund, erai pe ultimul loc sau nici nu prindeai finala. acum au si cariere mult mai lungi, pe vremuri la 18, maxim 19 ani, se retrageau fetele. asa ca normal ca au si mai multe medalii, inainte mergeau gimnastele la o singura Olimpiada, vreo 2 Mondiale si 2 Europene si cam aia era. s-o admir pe Biles pt ce ? ca e amfetaminizata cu hartie de la doctor pt ca are chipurile ADHD ? ca s-a declarat singura 'GOAT' ? ca are gratie zero ? nu sufla asta in fata echipei de gimnastica romanesti de la Sidney de exemplu.
De fapt dupa ce s-a faxinat corpul ei a luat-o razna. La fel cum au patit si Simona Halep si Naomi Osaka Dupa ce s-au intepat.
Nu le mai brutalizeaza corect, le.......Abia sa terminat un proces incep altele . ..
Oricum, motivul de bucurie real e ca cei care le casapeau pe gimnaste, le dadeau cu capul de barna, le dadeau medicamente de ajungeau sa nu mai poata avea copii, acei “antrenori” au expirat. Ma bucur ca Romania nu mai obtine medalii de astea. Asta trebuia subliniat in presa romana, nu gunoaie de mentalitate de evul mediu.
Nu suntem la pertu si nu vorbiti in numele altora. Vorbiti in numele dumneavoastra. Dailymail e o fituica de scandal care nu se compara cu CNN. In fine, CNN sau restul, ideea e ca americanii au depasit momentul brutalizarii gimnastelor, dar vad ca romanii inca nu.
Nu suntem la pertu si nu vorbiti in numele altora. Vorbiti in numele dumneavoastra. Dailymail e o fituica de scandal care nu se compara cu CNN. In fine, CNN sau restul, ideea e ca americanii au depasit momentul brutalizarii gimnastelor, dar vad ca romanii inca nu.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.