Alte știri din fotbal
„Brazilianul” lui Dinamo, cel mult rezervă la Istanbul! Cine e favorit să fie titular în barajul Turcia - România
0
„Să-l accidentăm pe ăsta” » Sorin Cârțu contraatacă după ce Dinamo a devenit lider
0
În timp ce tatăl lui triumfa la Sibiu, fiul lui Kopic, Vito, făcea spectacol în Belgia
1
Universitatea Craiova vs FC Botoșani, în etapa #23 din Superliga » Echipe probabile +cote
0
Știri din fotbal internațional
PSV - NAC Breda, meci aparent facil pentru Dennis Man și liderul din Olanda
0
Laurențiu Reghecampf, rezultat mare în Liga Campionilor Africii
0
Napoli anunță primul transfer din 2026 » Achiziția de 20 de milioane € va fi în lotul pentru derby-ul cu Juventus
0
Pep Guardiola a numit cea mai bună echipă din lume la început de 2026: „Vedeți ce face”
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Ilie Bolojan a vorbit despre varianta demisiei din fruntea Guvernului, după ...
Libertatea
Echipajele ucrainene de drone „afumă” tancurile rusești în ascunzătorile lor
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Andra a început să plângă în emisiunea „La Măruță”: „Nu pot să cred”! Ce a ...
Libertatea
Corect. Atunci de ce nu a fost suspendați americanii când au invadat Irak, Vietnam, Cuba?
Ce îndrugi acolo? Americanii au fost suspendați când au invadat Irak, Cuba, Vietnam? Dopajul in masă este la americani, ei controlează WADA, fac regulile după cum vor ei iar sportivii lor concurează cu rețete. Toți campionii lor au probleme grave de sănătate. Pe hârtie.
Sportivii rusi au primit interdicție de a mai participat la competiții datorita dopajului la scara larga care se practica la ei. Asta dpdv legal. Din punct de vedere moral, ar fi culmea ca orcii sa participe la olimpiada alături de oamenii civilizați, care nu invadează tari vecine, nu omoară, jefuiesc, violează, etc...
Daca esti habarnist stai in banca ta. Olimpiada este inventata de Greci in cinstea lui Zeus si avea ca principal scop intreruperea oricarui conflict armat. Asadar ori cine era in razboi nu participa la concursuri. Asta inseamna Olimpiada.
Nu ne intereseaza, speram ca Rusia sa se dezintegreze!
Dar de ce se plânge dacă cei invitați au refuzat să participe la olimpiadă Medvedev Kasanchina Sabalenca Azarenca și alți dar la turnee pe bani participă.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Indiferent de ce pozitie te situezi I'm cazul razboiului din Ucraina decizia de a interzice sportivi pentru ca au o anumita nationalitate este complet impotriva oricarui ,, fair play " sau spirit olimpic . Ceea ce cultura Occidentala a facut sportivilor Rusi ai Belorusi nu are nici o scuza si precum alte abuzuri din trecut acum s-a scris o pagina neagra a istoriei . Sa intrebi o Atlanta daca invazia Rusiei in Ucraina bu e tot impotriva pacii e ca si cum cineva l-ar sa acum afara pe un fotbalist Palestinian pentru ca au Hamas a facut atentat terorist pe 7 octombrie deci cuvintele sunt de prisos pentru a descrie penibilul situatiei
exact asa au facut si americanii si o sa faca in continuare.americanii nu o sa taca niciodata ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
De unde știi tu bah?!Chiar azi ai vazut(aici in Libertatea), cum e cu„suspiciunea de dopaj”-niciodata dovedita!De data asta asupra chinezilor!Puah!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.