Alte știri din fotbal
Adversarul României, în tribune la Craiova - Botoșani
0
Clubul din România a dat afară toți jucătorii! Explicațiile din comunicatul oficial
0
Indianul care a salvat o fetiță de la înec, invitat special la Craiova - Botoșani: ovaționat în iarbă
0
Universitatea Craiova - FC Botoșani, în etapa 23 » Deschidere de scor în minutul 65
13
Știri din fotbal internațional
Bournemouth - Liverpool 3-2 » Final electrizant pe Vitality Stadium: au înscris golul victoriei în '90+5!
0
Villarreal - Real Madrid, în runda 21 din La Liga: echipele de start
0
Haos! Suporterii au invadat terenul în timpul meciului și au adunat toate mingile!
0
PSV - NAC Breda, cu Dennis Man titular: gazdele au deschis scorul
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Instructor de schi, despre diferențele între pârtiile românești și cele ...
Libertatea
Groenlanda, într-un schimb complex între SUA, Danemarca și Germania. De ce ...
Adevărul
„Elementar, dragul meu Watson!” » Părintele celui mai celebru detectiv a ...
GSP SPECIAL
Cum s-a transformat o grupare de suporteri într-o unitate de elită a ...
Libertatea
Prietene, chinezoaica asta e 7 WTA si a jucat finala la Australian anul ăsta. Are 3 întâlniri cu Swiatek în care a întins-o 3 seturi. Nu pare debarcată ieri în tenis. Cei care se miră și acuză de pariuri, dopaje, nu prea înțeleg cu ce se mănâncă sportul la nivelul ăsta.
încep ăștia acum că s-a dopat chinezoaica :)
Pariuri, pariuri, pariuri ... ce e atit de greu ?
Gingseng
Nu stiu ce a inghitit, dar i-a dat din potiunea magica si asteia de la tenis.
Domne chinezii ăștia nu știu cum dracu fac dar mereu sunt ultra la olimpiade, le iese bre mereu! Ieri s-a bălăcit ăla in 46,4 secunde alături de vârfurile natației mondiale și în văzul a sute de experți, ce-o fi înghițit bre ?
Umor rusesc de cea mai buna calitate... ca tot ce vine de acolo de altfel.
Iga a pierdut ca nu mai poarta bentita galben albastru la palarioara .ha ha
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.