Alte știri din fotbal
„S-a necăjit foarte mult” » Fotbalistul „inventat” de Mircea Lucescu, despre viitorul lui „Il Luce”: „Așa mai poate ajuta fotbalul”
0
Apropiații lui Mircea Lucescu dezvăluie: „Nu a dormit, era supărat. Se enervase și astăzi”
0
Galatasaray, mesaj de susținere pentru Mircea Lucescu: „Îi transmitem cele mai bune urări”
0
Mihai Stoichiță, ultimele detalii despre starea de sănătate a lui Mircea Lucescu: „Cum să nu te sperii?”
0
Știri din fotbal internațional
Kosovarii nu se tem de Turcia » Vedat Muriqi: „Pentru noi ar fi ca o a doua independență”
0
Obiectivul lui Chivu: „Lautaro contra Romei” » Decizia antrenorului în privința argentinianului
0
La centru va fi „inamicul” nemților! » Bild anunță un dezastru: „Se profilează o furie imensă”
0
Incident tragic la redeschiderea stadionului „Azteca” » Persoană decedată în tribune
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
1
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Transhumanța tocmai a intrat în patrimoniul UNESCO. Dar transhumanța, ca o ...
Libertatea
Culisele unui scandal major la echipa națională a României. „Ne-a luat Hagi ...
Adevărul
Ce ar trebui să știe bărbații despre sănătatea femeilor: „Ele cred că o iau ...
GSP SPECIAL
Atacantul venit direct din „Războiul Stelelor” să fie golgheter în România: ...
Libertatea
FELICITARI!
bai gaze tari,voi va uitati ma la ce debitati?pai ori are21 de ani ori 23ih?
bravo copile, mai exista inca speranta in romanica
pe alte topicuri sunt zeci/sute de comentarii de troli care se injura si jignesc intre ei. asta a sadit gsp, asta a crescut. campionii nostri olimpici sunt mentionati din An in Paste in cel mai bun caz..daca nu din 2 in 2 ani cand e vreun turneu final. toti penalii si becalii si toti ratatii care nu realizeaza nimin niciodata sunt promovati in schimb 24/7. metaforic vorbind, poti sa iei tara asta si sa o arunci la cosul de gunoi.
Felicitari pentru aceasta performanta extraordinara! Totusi nu pot sa nu remarc cat de putini cititori ai acestui site au transmis felicitari autorului aceste perfomante remarcabile.
E pacat ca nu a scos timp mai bun in finala decat in semi-finala, era bine sa mearga prin progres, cam asa se castiga la nivel inalt. Dar e o proba ce face diferenta la milisecunde, rezultatul e bun. Nu ma asteptam sa ajunga atat de repede la un nivel atat de bun. Sa o tina insa tot asa, ca la un moment dat era si Norbert Trandafir o mare speranta, insa dupa medalia europeana luata, nu prea s-a mai remarcat. Sper sa nu fie si cazul sau. A batut doua nume mari in finala, pe Morozov si pe Stravius, chit ca francezul parca nu mai e ce-a fost. Ziua asta e de pus in rama pt sportul romanesc. Suntem in primele 5 natiuni ale Campionatelor Europene multi-sport, am asa, o senzatie de prin vremurile mult apuse, sa ne bucuram cat ne vedem pe-acolo. Sigur, e o zi istorica si in sens negativ, finala feminina pe echipe de gimnastica desfasurandu-se fara echipa Romaniei, dar sa ne bucuram pt ce a iesit bine.
Felicitari,si mult succe in continuare !
Felicitări și multă baftă în proba de 100 m!
Felicitari ! astia sunt adevaratii campioni ai Romaniei..nu toti leshinatii..lamparzii si mbapeii de Dembovita.
Bravo , Robert , pt mine esti cel mai tare !! Tine-o asa si , sigur o sa fi cel mai bun din lume !! Bafta !!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.