Alte știri din fotbal
Sabău face lobby pentru convocarea fotbalistului la națională: „M-a surprins!”
0
„Este cel mai important contract din viața mea!” » Juan Bauza vrea să se întoarcă să joace în România
1
Zi plină la CFR Cluj » În timp ce clubul aproape s-a înțeles cu doi jucători, Amin a fost prezentat oficial
0
Petrolul Ploiești, aproape de încă un transfer » Negocieri cu un fotbalist care a jucat pentru naționala României
0
Știri din fotbal internațional
Englezii, cu capul în nori! » De ce se tem jucătorii lui Tuchel înaintea confruntării cu Mexic de pe „Azteca”
0
Croații fac haz de necaz: „Dacă Matanovic era chel, golul egalizator ar fi fost valabil”
0
Doping la Campionatul Mondial? Urmele unei substanțe interzise descoperite în probele a OPT jucători!
0
Starul lui Chivu de la Mondial a fost amendat » Câți bani și pentru ce va trebui să plătească Marcus Thuram
0
Lifestyle
Argentinianul Juan Bauza s-a însurat cu Francesca la Craiova » A avut nevoie de traducere ca să înțeleagă jurământul
0
Vedeta de la „Observator” a spus pe cine susține la Mondial: „Îl apreciez pentru mentalitatea lui de campion” » Unde fuge imediat după turneu
1
Schimbare incredibilă pe arena veche de 98 de ani » Imagini spectaculoase
2
Comenzile pentru noul model Dacia Sandero Stepway au fost deschise » Care este prețul de pornire
2
Viorel Pașca s-a întors la Oradea. Nu are voie să vorbească cu fiii săi, ...
Libertatea
Profesoară lovită de fulger în timpul unei excursii cu 14 elevi în Munții ...
Adevărul
«Nu te ameninț, te execut!». Altă răfuială în fotbalul românesc, clubul s-a ...
GSP SPECIAL
4.163 de blocuri din București rămân fără apă caldă în perioada 13 iulie-2 ...
Libertatea
Mai baietica văd ca ai primit și un like ori ți l-ai dar singur?...prin tot ce ai scris dovedești ca nu cunosti legea nici măcar noțiunile ei elementare... in primul rând “ Eram pe prima banda din stanga”... greșit ... benzile se numără întotdeauna dinspre dreapta... de la bordura trotuarului nu de unde vrei tu... asta scrie undeva la POZIȚII IN TIMPUL MERSULUI DACĂ NU MA ÎNȘEL...in al doilea rând “ Politistul de la locala, care pandea in zona”... fals poliția locală nu are competente in a suspenda exercitarea dreptului de a conduce autovehicule...in al treilea rând ...” m-a sactionat cu amenda si supendarea permisului pentru 30 de zile”... nu se suspenda permisul ci dreptul pe care ți-l oferă permisul de conducere ... adică suspendarea exercitării dreptului de a conduce autovehicule pe drumurile publice...(in curte la tine poți conduce fără problema... nicio autoritate nu îți poate interzice acest drept)... mai baietica tu sigur știi unde se afla arcul de Triumf?... sigur ai permis? ... sigur ai invatat și ce ai invatat pentru el?
In Bucuresti sunt putini cei care nu trec pe rosu, pietoni sau soferi. Este o jungla infecta acolo fara nicio norma de bun simt.
Scuze, la recitire am vazut ca trecuse pe rosu. E plauzibil.
Daca erati jurnalisti profesionisti, trebuia sa scrieti si fapta pentru care soferitei i se suspendase dreptul de a conduce vehicule!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.