Alte știri din fotbal
Hermannstadt - Dinamo, în etapa #23 din Superliga » Echipe probabile + cote
0
Mircea Lucescu, internat la spital: „Sunt sub supravegherea medicilor, sper să mă refac repede”
4
Dinamo are un plan uriaș pentru Cătălin Cîrjan: „Top 3 din Olanda sau Belgia”
1
Directorul sportiv de la Dinamo anunță: „Ne-am strâns mâna, cifra pentru următorii doi ani e stabilită”
6
Știri din fotbal internațional
Negocieri avansate! Malcom Edjouma, așteptat să semneze cu un colos
0
Inter - Pisa, în debutul etapei #22 din Serie A » Cristi Chivu, față în față cu Marius Marin
0
Căpitanul lui Dinamo Zagreb, surprins de un jucător de la FCSB: „Cel mai bun”
1
Nu e „Dibu” Martinez » Gazzetta dello Sport dezvăluie adevărata țintă a lui Cristi Chivu la Inter
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
0
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Avocata care plănuia să „răzbune” moartea fiului ei prin asasinate, ...
Libertatea
Cum l-a forțat UE pe Trump să-și înghită amenințările privind Groenlanda: ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Dezmățul financiar din primăriile României. Cazul angajatei căreia ...
Libertatea
Se vede ca nu înțelegi nimic, din ce se întâmplă. Stai in banca ta , dacă nu cunoști lumea asta. Se vede că te informezi din ce se publică prin Romanica. Stai pe aproape, că in curând va fi pe înțelesul tuturor.
"gesepisti' propagandisti, ce pretentii sa ai?!?
Nu stie Alexandru cel Mic, d-astea!
"...Slovaciei, țară europeană a cărei economie se bazează pe importul de mașini". Hai ca l-ai intrecut pe George Calinescu, ceea ce credeam ca e ff greu. Unde va gaseste, bai? La firma asta se cere diploma de bacalaureat la angajare?
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Hai sa vedem singuri- ceeace Propaganda„omite”sistematic:Adica cum„stam”NOI-in ce privește locurile de munca!Din aceasta știre- aflam ca Slovacia-țara cu 5,4 milioane de locuitori-are PESTE 2,225 milioane de locuri de munca-(din moment ce zice ca numai in industria de montaj automobile și fabricare piese de schimb „sunt 225 mii de locuri de munca reprezentând APROAPE 10 % din total”)!Prin urmare in Slovacia este un loc de munca la doi locuitori!Daca scadem copii și pensionarii- inseamna ca fiecare cetațean apt de munca... are un loc de munca!Nu exista șomaj!Dar la noi?!La noi?!!!Pai...sa-i intrebam pe cei 7 milioane de români- emigrați in toata lumea...in cautarea unui loc de munca!
Doar a demonstrat ca atunci cand Trump spune ca doar vrea comert liber, fara tarife, minte. UE are timpul de partea ei, bursa in SUA scade de la sine, nu e nevoie sa punem si noi tarife pe ei instant. Exista deja destula presiune pe Trump din partea americanilor, a Chinei, etc. UE o sa puna tarife treptat pe ei incepand din mai, practic le dam timp sa se razgandeasca... daca nu... Atacul european nu o sa fie doar pe whiskey sau harley davidson si alte prostii... o sa fie chestii mult mai dure. De exemplu eliminarea Mastercard, taxarea cu miliarde a facebook, twitter, etc..
Intre timp Ursula ii propune lui Trump zero tarife la produsele industriale .
" se bazează pe importul de mașini" ??? Ai vrut sa scrii "exportul", nu importul !
Rezolva Trump. Să devină al 51-lea stat, ce mai așteaptă?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.