Alte știri din fotbal
Mihai Popescu, după eșecul 0-4 din amical: „Scorul e mare, dar ne interesează mai puțin”
0
Mihai Stoica a găsit un motiv de optimism și în 0-4 cu echipa lui Olaru: „El a fost cel mai bun de pe teren”
1
Mihai Lixandru pleacă de la FCSB și semnează cu noua echipă: „A cerut să nu joace azi”
3
Câte bilete s-au vândut la Supercupa României de la Craiova + Explicația FRF pentru prețurile duble la tichete
0
Știri din fotbal internațional
Mexic - Anglia, în optimile de finală ale Campionatului Mondial » Vremea dă peste cap startul jocului
0
Neymar, devastat! Cum a fost surprins, în timp ce Haaland și colegii „vâsleau” în fața peluzei
0
Jocuri în culisele Mondialului! Americanii descriu schema prin care Trump l-a salvat pe Balogun de suspendare
5
Haaland și Generația de Aur » Norvegia răpune Brazilia și se califică pentru prima dată în sferturile Campionatului Mondial!
22
Lifestyle
Leo Messi a întâlnit-o din nou pe presupusa amantă și n-a ezitat s-o îmbrățișeze: „Când mă uit la tine...”
2
Blonda jurnalistă și „decarul” » Detalii de la nunta anului în Bănie: „Mai facem una! Au venit din foarte multe țări să ne fie alături”
0
Kebab Arena! În absența fotbalului, turcii au pus stăpânire pe cel mai mare stadion al României
3
Interzis minorilor! Dua Lipa a îmbrăcat tricoul lui Napoli, apoi s-a fotografiat complet goală în cadă: „Raiul pe Pământ”
7
O româncă plecată la muncă în străinătate acuză primăria, cu care este ...
Libertatea
Cea mai frumoasă poveste din fotbalul românesc: dubla lui Răducioiu și cele ...
Adevărul
Ce se întâmplă cu stadionul pe care Hagi a jucat ultimul meci la Steaua ...
GSP SPECIAL
La 25 de ani, o ingineră din România dezvoltă un model de inteligență ...
Libertatea
As fi curios daca in urma inregistrarii se sesizeaza careva din politie sa ii suspende permisul bizonului cu BMW - i se vede clar numarul de inmatriculare. Sunt trei infractiuni flagrante pentru care se ia permisul - trecut pe rosu, incalcare banda continua si incalcare zona interzisa. Poate exista totusi un dram de normalitate in tara asta - macar in ceasul al 12 lea
Parerea dvs. este ca ar trebui sa stam acasa si sa lasam soselele libere pentru toti imbecilii cu BMW. Ca sa evitam, cu totul, orice eveniment neplacut. Nu este mai corect ca eu sa ma astept ca toti sa circule respectand regulile? Iar cei care nu le respecta sa-si asume ca li se pot intampla chestii nasoale?
parerea ta e zero...conteaza din punct de vedere legal..bmw ul a trecut peste linie continua s a incadrat gresit si putea sa provoace un accident cea fe face claxonatul legal!politista aia urgent trimisa la ordine publica in ferentari e incompetenta!
Schimbarea direcției se face încălcând linia continuă, deci șoferul BMW-ului trebuia oprit și reținut permisul
Fără pile si proptele nu se intră acolo! Iar astea sunt rezultatele!
Wow....cum a luat domnisoara postul? Rugam o reactie a Politie Romane !
ce cauta toate oafele in sistem?????
In primul rand sa se sesizeze sa o scoată pe duduie din poliție. Cunoștințele despre legislație și limbajul nu o recomandă pentru funcția pe care o are. PS: și mașina de la Cargus schimba banda pe linie continua.
Pentru cei care bat campii pe aici, fie ca nu cunosc interesectia , fie codul rutier, sau sunt si ei soferi agresivi. BMW-eul vine de pe banda 4, pentru stanga, care are semafor dedicat. Semaforul era rosu . Deci trece pe rosu, dupa care incalca banda continua si zona hasurata .Trei contraventii pentru care (pentru fiecare) se ridica permisul . Norocul celui oprit aiurea de politista, a fost ca avea camera de bord si i-a spus asta politistei, care pentru ca se stia incompetenta a schimbat imediat tonul . Altfel si-ar fi luat amenda degeaba.
Este ca ai BMW? Din ´90, dar tot BMW se cheama!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.