Comentarii (2)
Van_Basten_88_
Van_Basten_88_  •  28 Mai 2026, 17:11

Doamne, ce abominatie! Seamana cu fcsb in playout.

mishu_74
mishu_74  •  28 Mai 2026, 16:33

Eu nu am vazut in viata mea ceva mai oribil si mai "cheap" decat manerele portierelor facute in plasticul de la nivelul geamului. la orice marca, nu ma refer doar la Duster. poate e doar perceptia mea, habar n-am. dar sunt oribile. lasa impresia ca nu au mai avut bani de tabla si de vopsea ca sa creeze ceva frumos si estetic ca la portierele din fata.

Comentează