Alte știri din fotbal
Mijlocașul Rapidului a fost supus unei intervenții chirurgicale și riscă să rateze tot restul sezonului
0
Cu ce echipă din România a semnat Paul Pîrvulescu, fostul campion cu FCSB
0
Când va avea Gică Hagi prima acțiune oficială în cadrul FRF
0
Rivalizează cu Steaua și la bani publici! Bugetul oficial CS Dinamo
1
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Imagini șocante! Sala Polivalentă cu mare istorie în România a devenit un pericol public: „Risc de tragedie” » În ea încă se joacă meciuri de primă ligă
1
Primele imagini: noua Dacia Evader a fost surprinsă astăzi pe stradă!
0
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
4
Ioana Cosma: „Ești una dintre cele mai frumoase sportive” » Replică hazlie: „Pun o poză în lenjerie, bubuie Instagramul!”
15
Ilie Bolojan poate rămâne prim-ministru fără PSD. Ce se întâmplă dacă ...
Libertatea
Cât costă independența energetică pentru o casă de 100 mp în România
Adevărul
Cine o provoacă pe Giorgia Meloni? O fostă aruncătoare de ciocan de la ...
GSP SPECIAL
„Nu ești mult mai mamă, dacă ai născut pe cale naturală”. Interviu cu prof. ...
Libertatea
GSP-ule esti dus de tot... fetele de la tenis de masa au spulberat Germania cu tot cu asiaticele lor naturalizate, iar voi scrieti despre nu stiu ce nebun din Iasi! Rusine!
Făceţi-mă să înţeleg, va rog, ati schimbat cumva profilul gazetei? As fi preferat ca doamna specialista Paul Luminita sa-si faca mea culpa în locul acestei aberatii. Despre handbalistele minunate nu am pretentia sa scrieti, pentru ca sunt convins ca nu v-au stricat somnul de frumusete
De acum inainte astfel de stiri sa le dati sa le scrie ziaristei expertei numarul unu in gimnastica din Romania Luminita Paul sau cum o cheama, ca dupa penibilul articol de ieri doar asta merita. (daca ati bagat stirea asta nu ma mai mir si ca ati publicat articolul de ieri).
Banuiesc ca trebuie sa fi sef de promotie la facultatea de litere si un ziarist super vertical pentru a da o asemenea "stire sportiva".Ca si un profesionist ati putea sa-l intrebati pe masa de operatie: - Autoritatile si-au facut datoria? Andreea...
Si asta-i stire de sport??? Apropo, nu inteleg cum a vrut sa se sinucida daca "a dat cu pumnul într-un geam" ... Era cumva sadic? Astepta sa-i curga tot sangele sau ce? Unde-i faza cu sinuciderea ??? Mai bine v-ati investi timpul in a redacta stiri REFERITOARE la J.O. cu mai mult de 5 fraze !!!
Nu era mai simplu si mai intelept sa-si cumpere inca un televizor??? Exista modele mai slabutze tehnic si cu diagonala redusa care nu depasesc un milion...O investitie de un milion...sau viata?
Ce ti-e si cu femeile astea!! Dar poate ca nici el nu era corect. Ca el voia probabil sa se uite la fotbalul de la Beijing, iar sotia la gimnastica. Si poate ca el o tinea in betii, iar ea nu stia sa umple sarmale. Dar stirea e misto, oricum.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.