Alte știri din fotbal
Ionel Ganea a revenit în antrenorat
1
Armstrong și Stoinov au luat pulsul noului Dinamo: „Acesta este obiectivul nostru în acest sezon”
0
Eliminat de la CM 2026, Didier Deschamps pune o întrebare: „A fost arbitrul la nivelul unei semifinale de Campionat Mondial?!”
5
Untold alungă pe „U” de pe Cluj Arena pentru partida din turul doi preliminar! Unde vor juca „studenții”
3
Știri din fotbal internațional
Anglia - Argentina, în semifinalele Campionatului Mondial » Echipele probabile + cote
0
Record de audiență la Franța - Spania » Incredibil câți oameni au urmărit semifinala Mondialului pe Antena 1
0
Ce au titrat cele mai importante ziare din Franța și Spania: „Eșec național!”
0
Regele Felipe l-a sunat pe selecționer: „Acum, finala!” » Dani Olmo: „E aproape...”
0
Lifestyle
Apariția din loja Simonei Halep care i-a frapat pe englezi: „Și-a lăsat mască fanii”
8
Ce mănâncă Shakira la 49 de ani » Antrenoarea ei de fitness i-a dezvăluit secretele
1
Abia s-a despărțit de iubita influencer și Barcelona vrea să-l vândă acum dintr-un motiv stânjenitor
1
Internaționalul şi-a oficializat relaţia cu Zoe! Escapadă în Turcia
1
Motivare cu explicații bizare în procesul „puciști” versus PNL. Instanța ...
Libertatea
Una dintre cele mai incredibile povești de supraviețuire din istorie. Cum ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Nicușor Dan, noi detalii despre negocierile cu partidele pentru a trece de ...
Libertatea
PANA LA URMA ESTE TADICI UN ANTRENOR DE VALOARE??? ...clar este ca avem cel mai valoros lot !
Grupa A 1. Norvegia 4 4 0 0 130-83 (+47) 8p 2. ROMÂNIA 4 4 0 0 127-88 (+39) 8p 3. Franta 4 2 0 2 103-107(-4) 4p 4. China 4 1 0 3 101-117(-16) 2p 5. Kazahstan 4 1 0 3 85-113 (-28) 2p 6. Angola 4 0 0 4 85-123 (-38) 0p Grupa B 1. Rusia 4 3 1 0 118-96 (+22) 7 2. Coreea 4 2 1 1 122-105(+17) 5 3. Ungaria 4 2 1 1 107-109(-2) 5 4. Brazilia 4 1 1 2 102-112(-10) 3 5. Germania 4 1 0 3 94-104 (-10) 2 6. Suedia 4 1 0 3 98-115 (-17) 2
de ce scrieti aiureli ??in gr A pe locul 4-China( nu Kazahstan) iar in grupa B--pe 2-Coreea 3-Ung 4-Bra 5-Germania nu Suedia ;se ia in considerare golaverajul nu meciul direct!!!
grupa a: norvegia 8p(golaveraj mai bun ca al nostru) romania 8p franta 4p kazahstan2p china 2p (invinsa in meciul direct de kaz) angola 0p grupa b: rusia 7p ungaria 5p coreea 5p brazilia 3p suedia 2p (victorie cu ger in meci direct) gemania 2p
cazurile mentionate mai jos cred ca sunt complete, in niciun caz cele mentionate de gsp. daca am sarit vreun caz imi cer scuze de pe acum! la cazul in care terminam pe primul loc m-am intins pe 2 mesaje din lipsa de spatiu, si ultimele subcazuri sunt postate inainte de primul.
in cazul in care terminam pe 2 in grupa a vom juca cu ocupanta locului 3 din grupa b. in grupa b doar ungaria, coreea si brazilia au sanse la locul 3 (teoretice si practice). 1:daca pierde coreea cu ungaria iar brazilia bate pe suedia jucam cu brazilia. 2:daca brazilia face cel mult egal cu suedia,iar ungaria bate pe coreea,jucam cu coreea. 3:daca ungaria pierde cu coreea, atunci jucam cu ungaria. 4:daca ungaria si coreea fac egal jucam cu coreea
2:daca brazilia bate sau face egal cu suedia,coreea bate sau face egal cu ungaria, atunci brazilia termina pe 4 si jucam cu ele. 3:daca suedia bate brazilia, indiferent de celelalte rezultate din grupa b picam cu suedia. 4:daca germania bate rusia!!!, suedia face egal(nici victorie sau infrangere) cu brazilia atunci picam cu germania astea sunt cazurile in care noi terminam pe primul loc in grupa a
pai ati cam gresit calculele! daca terminam pe primul loc putem da de suedia,brazilia sau coreea(sanse reale), si germania (pur teoretic, deoarece are nevoie de victorie in meciul cu rusia si de un egal intre suedia si brazilia). aici, in cazul accederii in sferturi de pe primul loc, avem subcazuri: 1: daca brazilia bate suedia iar coreea pierde cu ungaria, atunci este egalitate intre coreence si brazilience iar in urma rezultatelor directe dintre cele doua tari coreea e pe 4 si joaca cu noi.
<<"Tricolorele" nu mai poate pierde locul doi în serie>>...bravos natiune, m-ati dat pe spate cu asta! Dar ceea ce este cel mai important: bafta fetelor, HAI ROMANIA!
indiferent cu cine picam in sferturi sau mai departe fetele sunt pe departe in cea mai buna forma..sa speram ca au puterea sa se mobilizeze singure.nu trebuie sa ne fie frica de rusia ptr ca dc vrem sa castigam medalia de aur tot trebuie sa dam piet cu rusoaicele..nu are cine sa infranga Rusia decat Romania.. Mult succes fetelor ..capul sus ..si de data asta sunt sigur ca vom merge pana la capat..si inca ceva..In momentele critice trebuie sa va recapatati concentrarea singure..uitati de banca.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.