Alte știri din fotbal
Viitorul atacant al lui Dinamo și-a luat rămas-bun cu o „dublă” » Antrenorul protestează: „Să NU plece!”
0
Căpitan-surpriză la FCSB, după excluderea lui Florin Tănase
0
Cum a fost primit Mihai Stoica la Târgoviște, după ultimele dezvăluiri de la FCSB
0
Ioan Ovidiu Sabău anunță plecări: „Nu ne ajută”
0
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
9
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
4
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
1
Motivele pentru care islandezii au respins aderarea la Uniunea Europeană. ...
Libertatea
Turist cazat la un hotel de cinci stele, revoltat după ce i s-a cerut să ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
Cum ajung tinerii scriitori să-și publice prima carte. „Talentul nu ...
Libertatea
Este un rezultat rusinos ,pe care ni l-au adus fetele din nationala de handbal.Jucatoarele au jucat, nu Tadici.S-a observat o nervozitate excesiva la componentele nationalei de handbal, ceea ce le-a scos din "mana".Indisciplina din sanul nationalei , lipsa de concentrare si dragostea de tara a privat ROMANIA de inca o medalie.RUSINE!
ERAM SIGUR!!! ASA FAC DE FIECARE DATA.TIPIC LOR!!! DE ACEEA NU MA MAI UIT LA MECIURILE LOR,CA SA NU MA MAI EERVEZ!!! NUMAI FIGURI AU IN CAP!!!
Din punctul meu de vedere suparator nu e rezultatul ci jocul pe care l-am vazut. In proportie de 90% actiuni individuale contra unor scheme extraordinare si rapide ale unguroaicelor. Din pacate concluzia poate fi numai una, antrenori din alta epoca si alt sport. Se vede si pe time-out, singurii care urla ca descreieratii sunt Tadici si Trefilov. In rest se vorbeste, se linisteste atmosfera, se atrage atentia asupra unor momente de joc. La noi e plutonul de executie.
antrenorul nu are nici o vina . Ca si in meciul cu norvegia jucatoarele nu respectau instructiunile antrenorului. El le spunea "JUCATI-O SI PE ELISEI" ... nu au deschis deloc pe extreme in meciul cu norvegia, Daca am fi castigat, eram cu un pas in finala. Tadici e un antrenor f bun. Astazi si in meciul cu Norvegia au gresit jucatoarele.
Imi pare atat de rau.Fetele noastre meritau mult mai mult.Din pacate cu un antrenor mediocru si un conducator de federatie las si corupt nu cred ca se putea mai mult.Pacat!!! Sper ca macar acum sa scapam de Tadici si Gatu,dar ma indoiesc ca acesti oamenii cunosc semnificatia cuvantului onoare!!! Oricum fetele trebuie respectate pentru ce au facut pentru Romania si pe aceasta cale eu vreu sa le transmit ca sunt mandru de ele!!! Capul sus fetelor si HAI ROMANIA!!!
Antrenorul maghiar spune ca isi va da demisia daca echipa sa nu se califica in finala! Lui Tadici nici prin gand n-o sa-i treaca sa demisioneze chiar daca Romania va iesi pe locul 8. Acest "detaliu" lipsit de importanta ne spune exact unde ne e locul, ca natiune, ca mentalitate, ca valoare, ca tot ce vreti.
rusine rusine rusine rusiiiiineeeeeeeeeeeee
aduceti un antrenor din tarile nordice sa scoata untul din vedetele feminine , asa cum o fac cind pleaca pe la cluburi in afara , sa le dea afara din lot cind nu joaca nimic , sa nu mai aiba sentimentul ca-i fura mereu arbitrul , sa nu se mai infoaie in pene cind bat echipe de mina a 4-a , sa creada ca pot si merita victoria oricine ar fii adversarul ! dar cu nesimtirea si delasarea cu care au jucat sunt pe urmele fotbalistilor , imbuibate cu bani si mindrie zero , sa va fie rusine nesimtitelor
pacat,ne-am batut singuri trebuie o schimbare la nivelul antrenorilor,dar sa fie obligatoriu strain
Era timpul ca Ungaria sa ne bata! Bravo unguroaicelor!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.