Alte știri din fotbal
Eddy Gnahore a spus ce își dorește pentru a semna prelungirea cu Dinamo
0
Scenariu de groază la FCSB » După Bîrligea, un alt jucător poate rata derby-ul cu Dinamo: „Vom vedea după antrenament”
0
Zeljko Kopic a numit 3 fotbaliști de la FCSB de care se teme: „Nu este un secret”
1
Dan Șucu, Mihai Rotaru, Mihai Stoica și Iuliu Mureșan au semnat o petiție și i-au trimis-o lui Nicușor Dan: „Nu are ce căuta în vestiar!”
9
Știri din fotbal internațional
Frauda secolului » Un club celebru a plătit 120 de milioane de euro pentru 5 jucători care nu au ajuns niciodată la club!
0
Virgil van Dijk, desființat în direct după ultimul meci: „Un laș! Scapă nevinovat, vina e mereu a celorlalți”
0
Harry Kane, noul James Bond! Imagini spectaculoase
0
Încă o provocare! Cristi Chivu, la ora duelului cu antrenorul pe care Inter l-a vrut înaintea lui
0
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Cine transmite barajul Turcia - România
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Ce lefuri aveau securiștii din România în anii de glorie ai comunismului. ...
Adevărul
Sportul din București, încotro?! GSP a trimis 10 întrebări primilor 4 ...
GSP SPECIAL
Deținutul Stefan și-a chemat soția în celula intimă dintr-o închisoare de ...
Libertatea
pt.dl.Gatu:Ar trebui el sa-si dea demisia daca a ales asa prost antrenor cum spune. Inainte si-a pus antrenor pe prietenul Otelea si s-au vazut rezultatele. Totusi Tadici a facut performanta si rezultate. Asa Gatu trebuie sa plece .A nu se uita si bajbiielile FRH in campionatul intern cate echipe retrogradeaza cate promoveaza. Gatu este un excroc notoriu ,face tot felul de combinatii.
cine a lucrat cu femei in subordine stie cat de dificil este!Tadici este un artist al antrenoratului si este cea mai mare greseala daca se renunta la el!El a gasit metode de a lucra cu fete rele de gura,sigurat ca asa cum a vorbit cu ele a fost cel mai bine pt a ajunge la performanta!Un antrenor bleg si cu vorbe frumoase nu facea nimic cu "domnisoarele "handbaliste
Un antrenor care intra in vestiar si primul lucru ce le spune fetelor e : "Mah c....lor ce sunteti asa obosite, v-ati f...t toata noaptea???", are dreptul la multa, multa stima!!! Nu-i asa d-le Ioanitoaia?? O spun din sursa sigura(sunt amic cu o fosta jucatoare de-a lui)!! De fapt stie o tzara intreaga cum se comporta TADICI! pana si in strainatate!! Si continuam sa tragem matza de coada si noroc ca avem fotbal cu iz de manele si putem sa ne facem meseria de manelo-jurnalist etc...!!
pai lotul asta nu a fost in stare sa ajunga in semifinale cu antrenor.fara antrenor nu treceam de grupe!facea hutupanca echipa! hutupan meirosu bradeanu lecusanu!!! si sa vezi ce mai jucam noi!43goluri din 94 de aruncari!pe atac ele sunt in top4 la cat au fost de slabe.sa nu mai vorbim de aparare unde sunt jaloane!
ole,ole.Tadici nu mai e
a inceput cursa... suntem pe culoarul 8.... terminam pe 6..... nu mai suntem ce am fost odata..
spectacol...31-22....norvegiencele au avut un portar in forma dar nu se ridica la nivelul lui hutupan...32-22... pe tot parcursul turneului am observast ca norvegiencele aveau o privire senina, se vedea ca nu sunt timorate, chiar si cand au fost conduse...33-22...33-23....34-23... 34-24... nu vedem finalul...s-a dat legatura la canotaj... bafta baieti.
26-19.....27-19....28-19....28-20... 29-20... a inceput spectacolul... uitati-va domnul Tadici cum trebuie sa arate o echipa.... 29-21.... 30-21 time out pt Rusia. ce ar fi fost dc in ultimul meci din grupa faceam egal cu norvegia....? spuneam ca suntem egali cu campioanele olimpice dar numai ghinionul si nesansa au fost sa nu fim noi in locul lor... cu lotul pe care-l avea tadici puteau ajunge in semifinala si fara antrenor...
24-17 min 10,56; rateaza russia 7m. aici a fost momentul psihologic... gol norvegia 25-17... gata s-a terminat. norvegia nu face cadouri, nu sunt timorate ca fetele noastre, uitati-va la ele zambesc continuu, nu sunt stresate ca ale noastre.... nu se face performantza cu biciul.... gol norge.... 26-18 min 15,40
20-14...21-14 in min 5 rep a 2-a..... egalitate numerica...21-15 min 6,30; 21-16 gol rusia pe contraatac min 7'15 ; 22-16 min8;
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.