Alte știri din fotbal
Florin Tănase a dezvăluit supranumele din prima parte a carierei: „Așa mă strigau la LPS Pitești”
1
Lucian Filip vrea să rămână la FCSB: „Am crescut aici, vreau să fac performanță!”
0
Jucătorul de la FCSB, ironic după plecarea-fulger a lui Mirel Rădoi: „Ați văzut cât de greu ne-am descurcat”
1
Gigi Becali se întâlnește luni cu antrenorul dorit: „Pe mine nu mă refuză”
4
Știri din fotbal internațional
Remiză pentru Real Madrid » „Galacticii” se încurcă în cursa pentru titlu după deplasarea la Betis
1
Nottingham a zdrobit-o pe Sunderland în 45 de minute! Pentru Drăgușin devine clar: bătălie în doi pentru salvare
0
Răzvan Lucescu, înaintea finalei Cupei Greciei: „A trecut un uragan peste noi! Dacă nu câștig, câteva zile sunt «mort»”
0
Artistul dă în judecată clubul din Premier League pentru designul echipamentului: „Este ridicol!”
0
Lifestyle
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Primele imagini: noua Dacia Evader a fost surprinsă astăzi pe stradă!
0
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
O familie a cheltuit 50.000 de euro ca să-și renoveze casa, dar ...
Libertatea
Grecia interzice șezlongurile pe sute de plaje. Ce îi așteaptă pe turiștii ...
Adevărul
Banca Națională a României, decizie spectaculoasă la 40 de ani de la ...
GSP SPECIAL
Dorinel Umbrărescu dă lovitura pe Autostrada Unirii A8 și câștigă un ...
Libertatea
eu i-as fi violat mai intai si apoi i-as fi omorat
dddddddddddddddddddddaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, superb!
pai poate chiar asta din poza e jucatorul cu pricina si uite asa s-a facut lumina. eu cred ca e o metoda simpla si eficienta sa iti faci dreptate iar acest lucru ar putea fi aplicat si in tara noastra unde legea ii iarta usor pe ticalosi.daca ati pati voi la fel cu fiica voastra nu ati decurge la aceste fapte de disperare???? eu unul as fi facut la fel. bravo jucatorule de rugby, chiar daca o sa primesti ani grei de puscarie, macar ti-ai luat o pata de pe suflet.
imi pare rau de al treilea...ca a scapat
imi pare rau ca unul a scapat cu viata. e singura lege pe care negrii o stiu.
doar ia omorat ....fara sa il violeze cu coada de la topor apoi omorat? pacat a facut si el cea putut..
Bine le-a facut.
In Africa de Sud exista, din pacate, printre negrii credinta ca sexul cu o virgina alba te poate scapa de SIDA. Asta nu-i o inventie, anual zeci de fetite sunt violate de astfel de cretini. E, deci, stupefiant sa-l acuzi pe bietul om de crima rasiala! Ar fi trebuit s-omoare si un alb, acolo, ca sa scape de acuzatia asta, nu? P.S.: Zegetina are dreptate.
@oneghin: presa poate sa afle, dar daca citeai cu atentie articolul, vedeai ca acolo scrie ca legea nu permite ca numele sa fie facute publice
bine le-a facut
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.