Alte știri din fotbal
Buletinul medical la FCSB: „Probabil va fi apt pentru meciul de la Galați. El are laringită”
0
Mihai Stoica a numit „feblețea” lui Gigi Becali: „Îi place foarte mult, dar nu știu de ce. Zice că e cel mai bun la ora actuală”
2
Zeljko Kopic a vorbit deschis despre transferul din Spania: „Ideea a fost să-l luăm pentru aceste 6 luni, dar acum contăm pe el”
0
Alegerile FRF au trecut, dar urmează alte episoade în instanțe: „Decent ar fi să-și dea demisia!”
3
Știri din fotbal internațional
Ronald Koeman îl avertizează pe starul naționalei Olandei: „Timpul se scurge”
0
Real Madrid îl amenință cu tribunalul: „Povestea lui cu Mbappe este total falsă! A lezat grav imaginea clubului”
0
Casa Albă, anunț despre participarea Iranului la Cupa Mondială: „În acest moment ne așteptăm la asta”
0
Noua „bestie” a lui Haaland! Și-a cumpărat o bijuterie rară: doar 150 de exemplare în lume
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
2
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Toți rușii să lucreze în ture de 12 ore, inclusiv sâmbătă, propunerea unui ...
Libertatea
Semnul care poate avertiza asupra riscului de infarct: a fost observat și ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Ramona Miletic, românca ajunsă viceprimar în Viena: „Percepția austriecilor ...
Libertatea
Prostia doare! Felicitari medicilor, sa speram ca s-a vindecat si la creier si nu mai incearca asa ceva deacum...
Prostia doare! Felicitari medicilor , se speram ca s-a vindecat si la creier si nu mai incearca asa ceva deacum inainte...
Insanatosire grabnica!
lombard... esti cel mai dobitoc om pe ziua de azi! fara cuvinte exprimarea ta!!! 3 m sub pamant meriti!
@lommbard: se cunoaste ca esti dimanovist
lombard baiatule tu ai "fractura" de creier din nastere . nici intr-o mie de ani nu te faci bine . si ar fi de preferat sa fi steril . sa nu transmiti genetic si altora "calitatile" tale "umane" .
Lombard esti un excrement uman. Sper sa-ti vina mintea la cap ca spatiu ai destul si este nefolosit.Nu iti este mah rusine sa spui asa ceva?Si voi operatorii gsp.ro ce dreaq faceti? Lasati un astfel de mesaj sa fie postat? Rusine si voua si animalului ala care se vrea om. Multa sanatate Madalina!!! Insanatosire grabnica.Pacat de eroarea pe care ai facut-o in conditiile in care s-a spus ca nu avem voie sa sarim pe aparat. Bogdan - Cave Men's Team
Ma intreb oare chiar merita acesti medici diminuarea salarilor ? boc si basescu cred ca, ar putea raspunde la aceasta intrebare.
@lombard,esti un mare idiot,sotia mea a avut fractura de coloana , a fost operata de prof. dr. Exercian la spitalul Bagdasar si acum este foarte bine.
Sa o f4t in c4r pe Madalina Dragan,ca daca avea farctura la coloana si fisura cum spuneau ei,nu se mai facea bine nici intr-o mie de ani..mai lasati-ma cu stirea asta de cacao
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.