Alte știri din fotbal
Hagi schimbă defensiva echipei naționale » Cine e urmașul lui Burcă în viziunea „Regelui”
0
Laurențiu Popescu vs. Marian Aioani: care pe care » Ce spun cifrele + Verdictul unui fost portar: „Mare nedreptate!”
0
Încep plecările din Superligă! Patru mutări sunt deja clare în acest moment
0
Daniel Pancu are de luat deja o primă decizie la Rapid
3
Știri din fotbal internațional
Liverpool pregătește transferul de 100 de milioane de euro pentru „noul Salah” » Puștiul-minune care a explodat în Bundesliga
0
Manchester United a antamat prima achiziție estivală » „Diavolii Roșii” investesc în total 50 de milioane de euro
0
Cum l-a deturnat Carlo Ancelotti din drumul către „Old Trafford”: „Manchester United e mort”
0
Bruno Fernandes, desemnat cel mai bun jucător al sezonului din Premier League
0
Lifestyle
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Românul Bogdan Deac l-a învins pe titanul Anish Giri la Super Chess Classic ...
Libertatea
Simona Halep rupe tăcerea după retragere! Ce a împins-o să se refugieze în ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Opt concurenți au căzut în râpă în Bucegi, la ultramaratonul „Transilvania ...
Libertatea
Un lucru lucru ar trebui GSP sa stie despre ea,se scrie Sharapova
buna fata nam ce zice
Pe langa faptul ca e foarte talentata...e si foarte frumoasa. Esti frustrat. Masha, pe langa faptul ca are o publicitate colosala, este si o super jucatoare. Nu e ca si Beckham in fotbal...care avea parte de o publicitate masiva...dar nu era nici macar in primi 20 fotbalisti. Bafta Simona! Ceea ce a realizat Simona in ultimul an este de-a dreptul impresionant. N-au cum sa nu te "invinga" emotiile cand vorbim despre eroina noastra. Cum am spus si mai devreme...avem nevoie de eroi...si tu, indiferent de rezultat, esti eroina noastra.
Ceea ce a realizat Simona in ultimul an este de-a dreptul impresionant. N-au cum sa nu te "invinga" emotiile cand vorbim despre eroina noastra.
O relatie ? Vaca asta ragatoare cred ca i-a intrecut pe toti la relatii.
Ma bucur ca in sfarsit Simona are parte de atentia pe care o merita de mai multa vreme. E ceva sa nu mai inceapa rubricile de stiri din sport cu fotbal, ci cu Simona Halep, sau sa ia fata fotbalului pe paginile principale ale site-urilor de specialitate. Oricum, se acorda prea multa atentie unui campionat corupt, urat, plin de oameni incapabili care si-au aratat "capabilitatile" aducand aproape toate echipele in faliment.
Eu chiar nu imi explic ce anume ati patit, ce accident ati suferit sau ce evenimente triste ati trait voi cei care inca mai postati asemenea comentarii la adresa Simonei. De unde atata ura ma jigodie? In loc sa te bucuri ca avem o jucatoare de top 5, tu incerci sa o manjesti cu noroi si sa-i anulezi meritele...pai cine face asa ceva, daca nu un frustrat de 2 lei? Cat de prost sa fii sa urasti un compatriot care iti reprezinta tara in competitii sportive si o face cu mare succes? Ce mai conteaza ca a avut un culoar favorabil? E vina ei ca au fost eliminate atatea favorite devreme in turneu? Ce ar trebui sa faca dupa mintea ta minuscula? Sa renunte la turneu ca au ramas doar jucatoare slabe?
Si ce vrei ma,sa se fi retras din turneu ca adversarele bune au pierdut? Sa se retraga ca au jucat cu jucatoare de pe locul 15-20-25 nu cu serena si azarenka? Esti penibil!
oricine numeste pe indiferent care dintre cele doua jucatoare cu apelativul de "vaca" este un mare r*a*h*a*t de bou, adica o BALEGA ... azi avem regal de tenis la tv iar in acest regal este doar o regina pentru romani.....Simona Halep. HAI SIMONA.
Pentru tine si bula aia de banciu exista o singura solutie:piatra de moara atasata de gat si un lac destul de adanc (iti recomand Ghioroc).
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.