Alte știri din fotbal
Gol superb al „lanternei roșii” » VIDEO cu faza care i-a dat mat Farului
0
Cristiano Bergodi își avertizează jucătorii: „Nu pot să mă bazez doar pe el”
1
Echipă nouă la porțile play-off-ului! Primul duel al zilei din Superliga a fost fără istoric: atacantul a făcut MECIUL SEZONULUI » Clasamentul acum
1
Condamnat pentru tâlhărie, fostul internațional român de tineret se apără: „A fugit cu banii mei!”
2
Știri din fotbal internațional
Fosta adversară a Universității Craiova are un nou antrenor » Un nume important a fost instalat pe banca tehnică!
0
Legendarul Arsene Wenger a numit favorita de la Cupa Mondială din 2026: „Are cel mai puternic atac din lume”
0
Real Madrid - Celta Vigo, în etapa a 15-a din La Liga » Echipele probabile: Ionuț Radu, anunțat titular pe Bernabeu
0
David Beckham l-a dat de gol pe Leo Messi după primul său titlu în MLS: „Mi-a spus că se gândește doar la asta”
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
8
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
12
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
VIDEO. Momentul în care un membru AUR a lovit cu mașina un jurnalist. Totul ...
Libertatea
Dezvăluiri bombă. Numele femeilor celebre care îl „vizitau” pe Adrian Mutu, ...
Adevărul
„Te mai recunoaște lumea?” » Fostul campion al Diviziei A s-a făcut ...
GSP SPECIAL
Detalii șocante: un milionar și soția lui, forțați să se privească în timp ...
Libertatea
Isi doreste apludaci, yes-men:) In cazul asta, sa ii ia in staff pe memeu si pe Lutu, ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Astazi la meciul cu B0uchard in loja lui Halep cei trei erau in picioare si aplaudau ! Asta isi doreste Simona. No comment.
Sa isi aduca antrenor vreun machidon de-al ei!Cu respectivul sigur se va intelege la perfectie...Dupa fiecare meci mai canta si vreun OPA...OPA..si toata lumea va fi fericita!
Stire fake! De unde poate sti GSP ca Simona arunca privirea spre antrenor si nu-i convenea expresia fetei lui?! Voi chiar credeti gogomaniile astea?!
Nu ma intereseaza nici subiectul si nici antrenorul deocamdata insa se vede cu ochiul liber ca schimba avionil cam des ! Am putere de observatie. DACA o tine asa dupa R.G o sa cada la pat Hai pa ca nu am timp de disperati !
articol din ciclul...aici locuieste adevarata mama a lu' mama omida...:)
Bine ca ne-ai spus... Ardeam toti de nerabdare sa stim ce te intereseaza pe tine.
Deocamdata ii merge bine . Mai mult ma ingrijoreaza faptul ca schimba avionul prea des Alearga dupa prima pozitie cam ca disperatul ! Iar o sa obozeascs . Iar o sa inceapa sa piarda dind vina pe durerile de spate ! Antrenorul deocamdata nu ma intereseaza .
nu e vorba de simona, nu auzi ca e parerea la ziare com. ?...:)
van-varza asta isi facea nume pe spatele halepoaicei atat. halepoaica n-are nevoie de nici un antrenor. a atins toate bornele succesului si le va mai atinge cand vrea ea.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.