Alte știri din fotbal
Justin Ștefan a venit cu replica după atacul șefului din Superliga: „Fabulația populistă”
0
„Vreau să le mulțumesc doamnelor de la bucătărie!” » Jucătorii Craiovei, show și la declarații: „Nu vreau să plâng, dar nu pot”
0
România U17 și-a aflat adversarele de la Campionatul Mondial! » „Tricolorii” debutează în premieră la turneul final din Qatar
0
A comis-o! Octavian Popescu a râs de convocările lui Hagi, apoi și-a șters reacția
12
Știri din fotbal internațional
La fel ca Arena Națională » Fosta campioană europeană, alungată de pe propriul stadion din cauza unui concert
0
Dan Șucu, transfer de senzație la Genoa » 10 milioane de euro pentru atacantul lui AC Milan
0
Andrei Rațiu a vorbit despre transfer înaintea finalei Conference League: „Sigur vor veni echipe!”
0
Lotul Senegalului pentru Campionatul Mondial » 19 fotbaliști din top 5 campionate europene
0
Lifestyle
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
3
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
11
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
1
Testul real de 700 km a scos în evidență adevărul despre mașinile electrice ...
Libertatea
ANAF schimbă regulile pentru recalcularea CASS. Cine sunt românii care vor ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Reprezentanții firmei care a făcut revizia susțin că liftul din Palatul CFR ...
Libertatea
Bravo Halep pentru exemplu, la ea s-a putut si altceva in afara de tenis, fata de rejili ignorant.
Hagi nu si-a exprimat nicio opinie, a facut pe prostul...pur si simplu.
Iar trădători de țară ca Ungureanu pot semna renunțarea la averea Gojdu fără resentimente, doar printr-o semnătură.
Eu mi-am exprimat părerea și ceva săptămâni în urmă, cei cu cetățenie dublă nu trebuie să voteze, nu trebuie să aibă dreptul de a stabili cum trăiești tanti Ioana din Bârlad, din moment ce ei nu reacționează cu viața ei, dar îi votează viitorul, într-o direcție sau alta.
N-a facut .E .
Dobit0cul8, un om normal nu isi schimba telefonul cand apare modelul mai nou, ci atunci cand este nevoie...
Nu am nicio agenda, l-am apreciat pe Hagi pentru ce a facut in fotbal, si cum a dus numele tarii in lume, dar, dupa cum am mai spus-o, ca figura publica ai o responsabilitate si dai un exemplu. Putea sa spuna ca fiecare alege dupa cum crede, nu sa faca pe prostul pur si simplu.
Numește ambasadori, da, dar executivul se ocupă să ducă la capăt ideile care-i trec prin cap președintelui, recte Meleșcanu și aparatul din dotare.
Tefelistii pur si simplu nu inteleg cat de grotesc e dublul standard cu care judeca asemenea situatii.
bravo, Simona! bravo, Gica Hagi! fiecare v-ati exprimat optiunea libera, asa cum v-au fost convingerile, cheful si timpul disponibil. traim (inca) intr-o tara libera, unde fiecare poate sa aleaga ce face.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.