Alte știri din fotbal
S-a retras Sebastian Colțescu, arbitrul numărul 1 all-time în Superliga: „Libertatea și demnitatea nu trebuie pierdute niciodată în viață”
1
Ofertă neașteptată pentru titularul lui Dinamo: „Este apreciat”
0
Cum arată „puzzle-ul” Rapid fără piesele de bază » Vestea primită de Daniel Pancu despre absența lui Cristi Manea
0
Al 3-lea gol în Dinamo - Omonia, ultimul amical în Polonia pentru „câini”
5
Știri din fotbal internațional
GOD SAVE HARRY KANE! Vârful lui Tuchel dă lovitura în ultimele minute din Anglia - RD Congo și își califică țara în optimi
12
Bayern a anunțat transferul uneia dintre „perlele” Mondialului!
0
SUA - Bosnia și Herțegovina, în 16-imi la Campionatul Mondial » Jovo Lukic luptă pentru o calificare uriașă în optimi
0
A fost penalty la Harry Kane în Anglia - RD Congo? Ce spun Wayne Rooney și Joe Hart
0
Lifestyle
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a căsătorit la 25 de ani » Fiica fostului internațional s-a plâns în ziua nunții: „Au pătruns prin efracție”
0
FC Barcelona și-a prezentat noul echipament. „Inspirat de fațada noului stadion renovat”
0
Mihaela Evi, cea mai sexy antrenoare din România, a anunțat despărțirea după 6 ani: „Loviturile sub centură nu pot fi prevăzute”
7
Celebra fană-topmodel a ieșit în stradă, după calificare: „Asta e pentru toți germanii!”
3
246.750 lei, 15.000 dolari americani, 7.880 euro, 4.920 dolari canadieni, ...
Libertatea
Atentat cu bombă în Monaco. Amanta oligarhului ucrainean este femeia ...
Adevărul
Aventurile în Zimbabwe ale fostului dinamovist: „Am nimerit la o bancă ...
GSP SPECIAL
Bilanț negru al potopului în București și Ilfov: 1.000 de copaci căzuți, ...
Libertatea
Din nou, “profesionalism” si “deontologie” totala la ghesepe! Care e, mai cancanistilor, legatura intre niste dudui mai mult sau mai putin dezbracate, botoxate, tatuate, siliconate si SPORT??? Chiar nu va e rusine cand va intitulati “jurnalisti”?!?!?
Fara stirea asta eram pierdut...
Mai ai sa-ti faci injectii in buze,ca sa fii o a doua Bianca Dragusanu!Ca la tenis esti la...etcetera!
"Stirea" zilei: Andreea are 25 de tatuaje! Halal "jurnalism"...
Nu are nevoie de nimic! Are 25 de tatuaje
Ai inceput bine tenisul.... cu apariții la can-can-uri.
Can can , are pr bun fata asta!
CEA MAI MARE REALIZARE A EI SUNT TATUAJELE !ASTA SPUNE TOT !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.