Alte știri din fotbal
Jucătorul naționalei U21 a părăsit cantonamentul înaintea meciului cu San Marino
0
Trei momente în care naționala României a fost condusă de secunzi: Iordănescu, Hagi și Răzvan Lucescu în prim plan
0
Vestea necazurilor medicale ale lui Mircea Lucescu a făcut înconjurul presei străine » Ce au notat marile publicații
0
Ion Țiriac, scandalizat de proiectul anului în fotbal românesc: „E cea mai mare prostie! Vă dați seama cât costă doar traficul?!”
15
Știri din fotbal internațional
Sean Dyche a negat negocierile cu Tottenham: „Eram în pub, deci puțin probabil”
0
Kosovarii nu se tem de Turcia » Vedat Muriqi: „Pentru noi ar fi ca o a doua independență”
1
Obiectivul lui Chivu: „Lautaro contra Romei” » Decizia antrenorului în privința argentinianului
0
La centru va fi „inamicul” nemților! » Bild anunță un dezastru: „Se profilează o furie imensă”
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
1
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Transhumanța tocmai a intrat în patrimoniul UNESCO. Dar transhumanța, ca o ...
Libertatea
Culisele unui scandal major la echipa națională a României. „Ne-a luat Hagi ...
Adevărul
Ce ar trebui să știe bărbații despre sănătatea femeilor: „Ele cred că o iau ...
GSP SPECIAL
Klaus Iohannis a fost însoțit de 3 SPP-iști la biserica din Sibiu, de ...
Libertatea
da are dreptate aceasta clona a mea.
Desteapta-te romane, din somnul cel de moarte, o data pentru totdeauna! Ne-am saturat de tirania coruptilor politicieni, incepand cu Basescu Udrea, trecand pe la PSD , cu pseudolibaralii lui Antonescu si cei de la UDeMeReu sau unguentul MRU cu vaca de Kobe. Acum ori niciodata croieste-ti alta soarta, la care sa se inchine si cruzii tai dusmani!
Ce mi-i Nutzi ce mie mitomanul? Acelasi r@h@tzel mare!!!
Băi hannibal , mai ai vitriol ? Ești masochist așa-i ? Toți se pyshă pe tine , ți-o trag din toate părțile și pozițiile , dar tu rămâi pe baricade în cretynismul tău ... Ești oarecum de apreciat ... Să fii WC-ul netului și să mai și te rățoiești ... Doar o oaye nebună ar fi în stare de performanța asta ... Acum are și un nume ... hannibal ...
voteaza-o tu pe nuti,altii pe ponta,certati-va,scoateti-va ochii...tu-va-n gat de debili,astia fura de rup si voi va certati pe nimic..RETARDATILOR,TREZITI-VA ODATA
Inuman. Singura solutie, toti politicienii la parnaie si spalatii pe creier cu propaganda politica, expulzati definitiv din tara. Ati otravit Romania cu mizeriile voastre de partide conduse doar de corupti. Am ajuns cei mai saraci si inapoiati de pe continent din cauza politizarii excesive.
Pacat ca n-ai putut intra in direct sa-l atentionezi pe marele Topescu de treaba asta!
Tu n-ai intelege nici daca ti-as injecta chkatkat in cap cu pompa sa-ti cresc IQ-ul pentru simplul fapt ca bate vantul in cutia ta craniana.
Toti postacii politici sper sa crape inecati in kchakat,
Bai boooveeene. Tu ma vezi pe mine sa postez politic mai jig.o.die? Eu imi bag bula in voi chakaciosilor postaci politici. Marsh pe siteurile voastre de spalati pe creieri cu buretele de sarma!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.