Alte știri din fotbal
Uluitor! Vrei să vezi lotul Farului prezent la vizita medicală? » Clubul lui Hagi te pune să plătești, iar prețurile sunt șocante!
0
Fotbaliștii de la FCSB, chinuiți în Antalya » Cum arată după ce le-a pregătit Neubert + Pe ce au pus accent la antrenamentul de azi
0
Campionul cu FCSB a numit diferența dintre America și România, după 3 luni în Los Angeles
0
Pancu a lăsat acasă doi GREI! CFR Cluj le-a transmis: „Sunteți liberi să plecați!”
0
Știri din fotbal internațional
Un fost antrenor din Premier League negociază să-i ia locul celui care vine la Chelsea
0
Legenda fotbalului dă de pământ cu arbitrii: „Sunt o mafie. Mă scoate din minți chestia asta”
0
Presa din Italia a găsit cele 3 arme ale lui Cristi Chivu la Inter
0
Jucătorul de la FCSB, „mitraliat” după prestația de la Cupa Africii: „Ne ucide!”
0
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
Lifestyle
Femeia care l-ar fi refuzat pe Cristiano Ronaldo, apariție ireală de Anul Nou » Au rămas fără cuvinte când au văzut ținuta
2
Clipul viral cu Novak Djokovic și o influenceriță superbă a încins internetul » Sârbul s-a furișat în spatele ei și a învățat-o cum se face
0
Natalia Mateuț, apariție incendiară într-o destinație exotică: „Cel mai bun loc de pe Pământ”
16
Corina Caragea, apariție spectaculoasă de ziua ei: „Nivel nou deblocat”
1
Familia lui George Sergiu Niculescu, șeful ANRE, face afaceri în domeniul ...
Libertatea
Putin ar trebui să fie atent, după lovitura dată de Trump lui Maduro, spun ...
Adevărul
GSP a asistat la Hannover - Monchengladbach în Antalya: Virgil Ghiță i-a ...
GSP SPECIAL
Horațiu Potra se agață de procedura penală pentru a obține nulitatea ...
Libertatea
ba baieti,uituci,roger l-a batut acu cateva zile pe rafa al vostru,deci l-ar fi putut bate si in finala...dat ipotetic finalele de aici din 2006,2007,2008,inapoi si veti vedea ca nadal.a avut cu arbitrul mai toate tusele...cum dracu numai el da pe linie si fedex nu?
Federer a participat la Halle indiferent de adversar. E traditie la el.Plus ca e castigatorul ultimilor 5 ani, cand Nadal nici nu exista.Parca in 2007 nu a participat.Nu are oricum nici o treaba cu adversarii.Probabil daca toti favoritii ar prticipa la Halle, tot acolo ar juca.
Asa va place sa gasiti scuze. "Prafuri"... :)) Federer de ce a participat anul trecut la Halle? A castigat un turneu plin de nume de necunoscuti. Numai sa criticati stiti. Du-te tu si joaca daca te dor picioarele. Nu e genul de om sa-si caute scuze idioate. Din cate ai putut vedea la Madrid in semi-finale, cand a facut meciul colosal cu Djokovic de 4 ore. Fed a jucat doar o ora si ceva. Si tot a jucat finala, desi abia statea pe picioare. Vamos Rafa!
si cum iti explici ca nu participa la Queens pt ca il dor genunghii.....sa fie de la prafuri sau nu???
Federer e gentlemanul tenisului mondial, nr.1 de necontestat!*** si sa taca pt totdeauna! E un isteric care alerga dupa mingi, lipsit de talent si clasa! Bravo Roger!!
In lumea muzicii a existat o mare rivalitate in tre Maria Callas si Renata Tebaldi. Callas era exasperata de modul in care era compara cu Tebaldi. In cadrul unei conferinte de presa, Callas, sacadata de intensele comparatii ii raspunde ziaristului: "In momentul in care eu si Renata vom fi pe aceeasi scena si vom canta Walkiria atunci puteti face comparatii!!! Altfel e exact ca si cum ai compara o cupa de sampanie cu un pahar de Pepsi!" Replica asta se potriveste si in cazul lui FEDERER
In lumea muzicii a existat o mare rivalitate in tre Maria Callas si Renata Tebaldi. Callas era exasperata de modul in care era compara cu Tebaldi. In cadrul unei conferinte de presa, Callas, sacadata de intensele comparatii ii raspunde ziaristului: "In momentul in care eu si Renata vom fi pe aceeasi scena si vom canta Walkiria atunci puteti face comparatii!!! Altfel e exact ca si cum ai compara o cupa de sampanie cu un pahar de Pepsi!" Replica asta se potriveste si in cazul lui FEDERER
Felicitari Roger Federer.
mare dilema am acum,unde sunt aia care-l acuzau pe Nadal ca e dopat de aia castiga mereu?dar helvetul roger cum de a castigat tot,el nu se dopeaza ca Nadal?Chiar nu le-o fi rusine la unii sa puna la indoiala victoriile marilor tenismani,cum cred unii ca Rafa se dopeaza, altii se dau la o parte(ca userul teo)?Cred ca Rafa va mai catiga openul frantei sau alte grand slamuri,cum cred ca va mai si pierde pt k e om si oamenii nu-s invincibili,asa si roger va mai castiga si va pierde grand-slamuri!!!!
Felicitari Roger
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.