Comentarii (351)
sapte_neti
sapte_neti  •  25 Ianuarie 2018, 10:02
Postat de ares123 pe 25 Ianuarie 2018, 09:58

Ba ***...aici se vorbeste de tenis. Ce o tot dai intruna cu FCSB..te obsedeaza ?

***, n-ai ce să-i faci, e distrus.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

babahuba
babahuba  •  25 Ianuarie 2018, 10:01

ASTEPT CU NERABDARE SI ARDOARE DOSARUL DE BANCRUTA FRAUDULOASA. VREM UN FOTBAL CURAT!!!

wba33
wba33  •  25 Ianuarie 2018, 10:01
Postat de Adina Prajescu pe 25 Ianuarie 2018, 09:54

Acum vreau sa vad ce mai zic carcotasii? Ar trebui sa va fie rusine sa mai spuneti vorbe urate despre Simona!!!!!!!!!!!!!!!! . Bravo copilule, sa ne traiesti!

N-ai ce sa le ceri...tot timpul for fi asemenea persoane frustrate. Ar trebui sa fim mandri de Simona. A jucat cel mai bun tenis din cariera in ultimele 2 meciuri !

dumitavi
dumitavi  •  25 Ianuarie 2018, 10:01

Cred ca ai vrut sa spui, "mi-e rusine ca sunt".... Seminar, Roman

gannicus2014
gannicus2014  •  25 Ianuarie 2018, 10:01

bravo Simo, bravo intregului staff si un BRAVO cu majuscule lui Theo Cercel, care a dus-o dpdv fizic la acest nivel

ares123
ares123  •  25 Ianuarie 2018, 09:58
Postat de pacionel_fc_fcsb pe 25 Ianuarie 2018, 09:51

Ieri, ca o alta ironie (practic echipa însăși e o ironie), in ziua micii uniri, a fost confirmată definitiv ruptura FC FCSB vs Steaua București. FC FîCîSîBî are 15 ani, in timp ce activitatea Stelei s.a oprit in 2003 si a fost reluată abia anul trecut!

Ba ***...aici se vorbeste de tenis. Ce o tot dai intruna cu FCSB..te obsedeaza ?

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

waves
waves  •  25 Ianuarie 2018, 09:57
Postat de shumi_panco_gool pe 25 Ianuarie 2018, 09:53

cum sa nu bei, eu cum crezi ca m-am putut calma in timpul meciului? pentru meciuri din astea am whiskey in casa mereu

Ma duc sa mi cumpar doua sticle de merlot ...

capitza1967
capitza1967  •  25 Ianuarie 2018, 09:57

FELICITARI AMBELOR JUCATOARE ! Oricare dintre ele puteau ajunge in marea finala . MULT SUCCES SIMONA HALEP !

alegsandru
alegsandru  •  25 Ianuarie 2018, 09:55
Postat de saviola2_8 pe 25 Ianuarie 2018, 09:47

***, afost incredibil. ULUITOR! care pe care efectiv la fiecare punct. intensitate maxima punct dupa punct, n-am vazut in viata mea asa ceva, cel putin la fete. Trebuie felicitata si nemtoaica, a fost aproape sa ne supere si e o jucatoare de exceptie sa recunoastem! bravo Simo inca o data si succes in marea finala!

Eu o vedeam pe Kerber ca pe una din sperantele desarte ale hipsterilor romani antiromani de a fi un lung nou numar 1 mondial alaturi de Bouchard,Ostapenko si cine a mai fost dar lupta se va da de acum intre Halep, Kerber si Buburuza, cred...

pacionel_fc_fcsb
pacionel_fc_fcsb  •  25 Ianuarie 2018, 09:53
Postat de danger. pe 25 Ianuarie 2018, 09:52

Asta se poate reinterpreta : ESI RUSINEA ROMANIEI *** !

Ce pretenții să ai de la un fecesebist?

  • 1
  • •••
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • •••
  • 36
Comentează