Alte știri din fotbal
Echipă nouă la porțile play-off-ului! Primul duel al zilei din Superliga a fost fără istoric: atacantul a făcut MECIUL SEZONULUI » Clasamentul acum
0
Fostul internațional de juniori, acuzat pentru tâlhărie, prima reacție pentru GSP: „Individul mi-a furat 200 de lei”
0
Tibor Selymes încă speră să mai prindă play-off-ul din Liga 2: „Avem meciuri accesibile”
0
Antrenorul Florin Maxim a explicat de ce preferă să stea în Liga 2: „Au fost oferte, dar am un plan la Hunedoara”
0
Știri din fotbal internațional
Real Madrid - Celta Vigo, în etapa a 15-a din La Liga » Echipele probabile: Ionuț Radu, anunțat titular pe Bernabeu
0
David Beckham l-a dat de gol pe Leo Messi după primul său titlu în MLS: „Mi-a spus că se gândește doar la asta”
0
King Kane! Atacantul lui Bayern atinge noi sfere » Proaspătul record stabilit
0
Napoli - Juventus, derby-ul Italiei în Serie A » Echipele probabile + cotele
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
8
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
12
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
ANPC a dat iama în târgurile de Crăciun din țară: haos în rândul produselor ...
Libertatea
Dezvăluiri bombă. Numele femeilor celebre care îl „vizitau” pe Adrian Mutu, ...
Adevărul
„Te mai recunoaște lumea?” » Fostul campion al Diviziei A s-a făcut ...
GSP SPECIAL
Detalii șocante: un milionar și soția lui, forțați să se privească în timp ...
Libertatea
Kenin aleargă la fel de bine ca Halep, dar este mult mai tenace şi mai inteligentă!
Sofia Kenin a fost remarcata ca un viitor mare talent in tenis pe cand avea 6 ani. Acum dupa ce a castigat AO in stil de mare campioana, vine un prapadit ca tine care intelege ce e ala tenis precum intelege vita ce e ala capastru si isi da cu presupusul. Mare ti-e gradina, Doamne.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu ma innebuni!
Daca ar fi fost si Bianca Andreescu?Cred ca am fi vazut alt AO!Nu am mai fi vazut-o pe Muguruza- sau pe Kenin- prin semifinale!
Cand nu mai e de gasit CTP, pune GSP cuvinte in gura lui Cahill. HAHAHA Domnule CE TE PPPPP..... ati vazut *** Sofia Kenin? Ca niciodata.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
De ce? Pe Kilimanjaro te duci cu elicopterul? Nu tot din maini si picioare dai? E vreo regula care spune cine are voie sa castige un GS?
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Kenin chiar este o jucătoare modesta (atât fizic cât și ca îndemânare in lovituri) care a avut noroc de un parcurs facil. La meciul cu Barty norocul ei a fost caldura excesivă care a toropit-o pe australianca egaland valorile. Mă bucur însă ca nu a câștigat Muguruza, măcar Sofia a muncit acerb pt a ajunge aici, a plecat de jos și a pus cărămida cu cărămida, turneu cu turneu, punct cu punct. Muguruza însă, după ce și-a luat al doilea GS s-a văzut cu sacii in căruță dispărând practic de pe firmament, o fi el tenisul feminin actual lipsit de valori certe, de adevărate campioane, însă chiar așa încât nici sa vii de pe plaja , pardon, de pe Kilimanjaro, și sa câștigi ditamamai GS-ul era prea de tot! Succes stelistelor Ana și Irina si Gabi la Cluj weekendul viitor, Hai România!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.