Alte știri din fotbal
Soția lui Juan Bauza l-a dat de gol: „Să sperăm că va juca acolo!”
0
Răsturnare de situație! Decizia luată de Andrei Cordea
6
FCU Craiova a revenit cu o înfrângere la scor » Juniorii lui Mititelu n-au avut replică în fața celor de la Filiași
0
Dinamo livrează calitate: ce s-a întâmplat cu Maxime Sivis la debutul în Rusia
1
Știri din fotbal internațional
Revolta împotriva lui Gianni Infantino ia amploare: Federația Germană s-ar putea rupe de FIFA în 2027! » „Vom asista la sfârșitul actualului fotbalul mondial?”
0
„Îți omor copiii în Portugalia!” » Scandal-MONSTRU după Craiova - Levski: la un pas de bătaie!
1
Șocul serii în preliminariile Ligii Campionilor: au fost învinși 1-4 în tur, dar ce s-a întâmplat în retur este aproape SF
0
Emil Săndoi, dezamăgit după Craiova - Levski: „Nu poate oricine”
0
Lifestyle
Fiica legendei și-a făcut debutul în televiziune: „Dacă nu te văd în direct, dau în judecată Liga!”
2
Incident neașteptat în direct » Prezentatoarea TV a arătat mai mult decât și-ar fi dorit: „Știe ce face, e cu intenție”
5
Gest uriaș: iubita finalistului argentinian a prezentat cadourile primite de la Lionel Messi
1
Celebra actriță a făcut mărturisiri la 3 ani după divorțul de fotbalistul acuzat de viol: „Am eșuat”
1
Benzina și motorina s-au scumpit la toate benzinăriile: carburanții sunt ...
Libertatea
Ștefan Popescu: „România pare un avion pe pilot automat într-un moment de ...
Adevărul
Primul fotbalist născut în România care a marcat în prima divizie din ...
GSP SPECIAL
Cei doi deputați care nu au votat noua Lege a Integrității, prin care ...
Libertatea
Daca va castiga ,repet daca va castiga , va fi castigatoarea anului.Si nu numai.Dupa efortul depus .Daca va pierde ,oricum va fi un turneu exdtraordinar. Dupa cum se joaca acum ,nu cred ca vor mai aparea curand jucatoare gen Serena Williams. Infuzia de tinere jucatoare e colosala.
Exact . Ne vom bucura enorm daca va castiga. Si nu ne vom supara foarte tare daca va pierde. Asta e viata ,trebuie privita ca atare.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
gsp-istii si obiectivitatea, doua chestii diametral opuse, iar daca nu stiti, asta nu e o injuratura. :))) adica pe acelasi principiu pentru care mi-ati sters mie comentariul la textul (voiam sa zic '' ***" dar mi-am dat seama ca o sa stergeti iar) userului Simonhalep, dc nu va stergeti si voua cam toate articolele jignitoare la adresa sportului pe care le scrieti doar pentru a face colectie de clickuri?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu exista favorite certe in meciul de maine!Se poate intampla orice!La Roland Garos ,Simona era intr-o forma extraordinara si era favorita certa!A condus cu un set si 3-0,iar ghemul 4-de 4-0 sau de 3-1- a fost foarte disputat,durand vreo 10 min si de regula, cine pierde un astfel de ghem,cedeaza psihic in ghemurile urmatoare,ceeace s-a si intamplat,iar Simona nu si-a mai revenit!La fel s-a intamplat si in setul 2 cu Kerber,dupa ghemul 5- de 4-1 sau 3-2,dar Simona si-a revenit in setul decisiv!Speram sa castige Simona!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Kerber este 10 clase peste Woszniaki, in plus a batut-o de vreo 8 ori in meciurile directe, a fost lider mondial si a castigat si grand slam. Wosmiaki , aspira sa fie macar ca simona halep. :))
Nu mă miră că nu a observat cineva asta până acum:))
pe lângă tenis, caroline aleargă și la maraton. așa că o va termina fizic în 3 seturi pe halep.
Are si Wozniacki un avantaj: a ajuns in finala mai putin obosita...ca sa nu spun ca este avantajata de toate calitatile ei fizice! Dar si Kerber sta mai bine decat Halep la aceste calitati...Hai Simona! Doua seturi scurte si gata!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.