Alte știri din fotbal
Decizia finală! » Adrian Mihalcea a anunțat la GSP Live unde va antrena: „Am pus următoarele condiții”
1
S-a aflat suma! Clauza colosală din contractul lui Daniel Pancu
0
Antrenor exclus pe viață de UEFA, după ce și-a filmat pe ascuns jucătoarele
0
Varga a jucat „all-in” în bătălia cu Becali și a ajuns într-o situație-limită » Clauza care dă planurile peste cap la CFR Cluj
3
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
0
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
11
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
1
Un lift s-a prăbușit în clădirea Ministerului Transporturilor. 3 persoane ...
Libertatea
ANAF schimbă regulile pentru recalcularea CASS. Cine sunt românii care vor ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Românii plătesc facturi record în luna mai. De ce listele de întreținere au ...
Libertatea
Dimpotriva, dl. Fetecau ar trebui sa scrie o carte a carei prefata sa sune cam asa: "Dati-va copiii la tennis, e un sport care sigur cladeste caractere. Indreptati-i catre tennis, dar aveti grija sa le placa asta, sa o faca cu zambetul pe buze, asa cum o face Halep. Nu-i transformati in telecomenzi ale voastre, nu incercati sa va remodelati viata ratata prin ei si mai ales, nu-i manipulati conform frustrarilor dvs si neimplinirilor care v-au marcat existenta. Copiii vostri au dreptul la o existenta proprie, nu s-au nascut ca sa va satisfaca, moral sau pecuniar. Ajutati-i sa iubeasca tennis-ul, e un sport frumos care chiar daca voua nu va va umple conturile, lor le va umple inimile"
ai dreptate
nu cred ca Adrian Fetecau are intentia reala sa scrie o carte despre esecuri. Se vand mult mai bine cartile despre succese in sport...
NU VA DATI COPIII LA TENIS. MAI BINE II DATI IN K1 IAR DACA LE MAI ALTOITI UNA SPUNETI CA FACE PARTE DIN ANTRENAMENT. MACAR ASA PUTETI SA LE F. O MAMA DE BATAIE DACA NU RECUPERATI SUMELE INVESTITE SI EVAETI ACOPERIREA CA BATAIAN FACE PARTE DIN PROGRAMUL DE PREGATIRE A PLODULUI.
da tu de unde stii ma ? ai stat la curu ei si ai vazut ? toti tampitii isii dau cu parerea...
O carte cu titlul "Nu va dati copiii la tenis"?! Cui ar folosi oare?! Poate doar autorului, daca scrie din propriile sale frustrari si esecuri.
Irina Fetecau e jucatoare de tenis de camp. GSP ar trebui sa angajeze oameni care macar stiu sa caute cu Google, daca nu stiu sa scrie... ://www.wtatennis.com/players/player/21191/title/irina-fetecau
Stii cum esti dumneata, hai să vorbim să ne aflăm în treaba, ai văzut banii când i-a dat ? Du-te la DNA și spune tot !
;;tenisul de masă''ce vorbeste asta mah :))FI-sa face tenis de masa adig ping pong si compara cu tenisul de camp care este de mii de ori mai greu,e cum ar compara un trabant cu un ferrari,cum sa publicati asa idiotenie?
Halep a luat camata €500 .000 de la Hagi daca nu resusea in tenis regele trimetea recuperatorii peste familia ei!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.