Alte știri din fotbal
Nana Boateng, prezentat la Petrolul Ploiești! Urmează atacantul
0
Încurcată de Petrolul, Dinamo umblă la „pușculiță”: „Suntem în discuții pentru apărare, mijloc și atac”
0
Zeljko Kopic l-a scos din lot: 99% pleacă de la Dinamo!
1
Șeful VAR a fost „reactivat” pe post de secund! » A avut mai multe meciuri în țările arabe decât în Superligă
0
Știri din fotbal internațional
Cristiano Ronaldo, golul #961: cum a înscris astăzi, în campionat
0
Câți bani a obținut FCSB din participarea în grupa unică Europa League
2
Mărturia chirurgului care l-a operat pe unul dintre fanii lui PAOK rănit în accidentul din Timiș: „E un miracol că a supraviețuit, dar...”
0
Chivu face „hattrick-ul” la Inter » „Conduce cu claritate, entuziasm, determinare și arată perspicacitate tactică”
3
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Trebuia să îl fac pe soțul ei să o părăsească pentru a putea rămâne cu ...
Libertatea
Mobilizare pentru Autostrada Bucureștiului: circulăm la vară pe A0 între A2 ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Ministrul de Externe maghiar, intervenție la două cluburi din Ungaria, ...
Libertatea
Cap ai minte ce-ti mai trebuie ? Aici nu s-a referit nimeni la scandalagiul Ilie Nastase ci la Halep Simona. Este deja, si ea, in mocirla politica pana la gat
deci campioana cu frustratul
Adevărul e că dacă-l inviţi pe Ilie Năstase să inaugureze o arenă de tenis denumită, culmea, Ilie Năstase, e propagandă pentru partidul de guvernământ. Ce limitat eşti. Păi să te invite pe tine atunci, adică pe nimeni în drum, ca să inaugureze terenul. Minte de căcăre@ză, ce să ceri?
"Bătălia sexelor, varianta made in România", nu este decat un circ ieftin, pentru ca romanilor asta le place, circul ieftin.
Deci cei 2 fac propaganda partidului de guvernamant si mai ales smecherului de primar de acolo, finul lui dragnea. Pacat ca Simona deja a fost acaparata de partidul lui Monta.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.