Alte știri din fotbal
Câți spectatori vor fi la FCSB - Dinamo: „Pentru decembrie sunt cifre bune!” + Decizia finală pentru David Miculescu
0
„Mi-e rușine să mai ies în oraș!” » Jean Vlădoiu anunță schimbări masive la Slobozia: „Să vedem cine vrea să rămână”
0
Purece a „ciupit” tare după eșecul de la Galați: „Mă simt UMILIT! Fac un apel public la cei care conduc această echipă”
0
Oțelul - Unirea Slobozia 3-0 » Joga Bonito până în play-off! Slobozia se scufundă: spulberată și la Galați
1
Știri din fotbal internațional
Coincidență uluitoare la Mondialul 2026: meciul de deschidere din 2010 se repetă, chiar în aceeași zi a calendarului!
0
Prima reacție a lui Mauricio Pochettino, selecționerul SUA, după ce a văzut adversarele de la CM 2026, inclusiv România
0
Datele și stadioanele unde ar juca România la Campionatul Mondial 2026, dacă se califică » Distanțele sunt URIAȘE
4
SCANDALUL izbucnit după tragerea la sorți a grupelor CM 2026 » FIFA, acuzată că a încălcat regulamentul
1
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Cine este avocata acuzată că ar fi ajutat dealerii în închisoare. Schema ...
Adevărul
Sportul din București, încotro?! GSP a trimis 10 întrebări primilor 4 ...
GSP SPECIAL
Ultimul sondaj AtlasIntel pentru Primăria București o plasează pe Anca ...
Libertatea
Cea mai tare gluma. Ea însăși este o glumă. Are probleme cu româncele dar cu jucătoarele puternice
O s.o depășești....***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Usor fetito ca nu joci singura, iar pana la Serena este cale foarte, foarte, foarte lunga !!
Multe trofee a castigat Simona ca sa fie greu de depasit :))
E clar ca nu-i românca! Huooo! Un roman adevarat, neaoș, are atitudine defetistă, de ghiocel, el nu își propune nimic măreț, el e modest și timid, iar dacă vor sa unii sa “mi-l omoare” el nu își ascute securea, nu își încarcă arma ci își pregătește liniștit “locul cu verdeața”. Când nu îți propui nimic măreț, ghici ce!?, nici nu obții nimic măreț! Succes Bibi, obiectivele par desigur imposibil de realizat, însă și un sfert dacă reușești si tot e fabulos! :-)))
e bine ca e ambitioasa dar..intai tb sa confirme(mai sunt jucatoare ce au castigat un turneu de GS si cam atat)si nu stiu cat o ajuta fizicul are deja accidentari ce au tinut-o departe de teren...dar multa bafta
" Pasarea ...malai viseaza " ! Nu o vad pe domnisoara asta... nici macar apropiindu-se de prestatia ( in ani si in titluri ) a Serenei. Insa...nu-i o culpa sa...visezi frumos !
Prea te increzi, cred ca nici pe Simona nu o intreci, dar pe Serena. Vorbeste mai putin , si munceste mai mult.
nu poti fata mea..in primul rad ca te stingi repede datorita fizicului si al 2 lea nu vei castiga pe zgura sau iarba oricat ai vrea u. Esti o jucatoare de suprafata rapida....Oricum Serena a luat stimulente :)))
Ar trebui sa fie mai modesta si sa-si fixeze obiective mai micute.Deocamdata Bianca este o jucatoare comuna.Sa fim seriosi , nu are alura Serenei Williams sau a celorlalte pe care le invona.Cred ca bate campii.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.