Alte știri din fotbal
Mihai Stoica a numit „feblețea” lui Gigi Becali: „Îi place foarte mult, dar nu știu de ce. Zice că e cel mai bun la ora actuală”
0
Zeljko Kopic a vorbit deschis despre transferul din Spania: „Ideea a fost să-l luăm pentru aceste 6 luni, dar acum contăm pe el”
0
Alegerile FRF au trecut, dar urmează alte episoade în instanțe: „Decent ar fi să-și dea demisia!”
3
„Ne-am înțeles cu Slovacia” » A spus ce se va întâmpla în amicalul de la Bratislava
1
Știri din fotbal internațional
Scandal în Liga Campionilor Africii! Echipa lui Reghecampf cere calificarea la „masa verde”
0
Gennaro Gattuso nu a plecat după fenta bosniacilor: „Este un mare jucător de poker și eu îl apreciez, dar...”
0
Isterie la Zenica: bosniacii vor avea un fan celebru! » „Vrea să fie martorul unui eveniment istoric în Balcani”
0
Top 5 fotbaliști cu prezențe la Cupa Mondială » Unde se situează Lionel Messi și Cristiano Ronaldo
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
2
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Toți rușii să lucreze în ture de 12 ore, inclusiv sâmbătă, propunerea unui ...
Libertatea
Semnul care poate avertiza asupra riscului de infarct: a fost observat și ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Ramona Miletic, românca ajunsă viceprimar în Viena: „Percepția austriecilor ...
Libertatea
Ca să fie simetrie, 6-3,6-3. :D
Oricum,fair play publicul cu ambele jucatoare...sper ca cele 2 mingii de meci pierdute sa nu fie importante....:D
Nah, poftim, meci de meci face aceeasi chestie.
Olandezii inca mai au pe acolo.....:))))))))))))) Iar Germania i-a colonizat un pic asa dupa 1945.....:D
la cum joaca simo, nu trece de turul 3
Nu e Tolontan! De vreo 3 saptamani Tolo a disparut din peisaj !!
Eu nu suport Rotterdam,am fost de 2 ori si nici nu mai trec.... In Noord Holland mai e frumos,iar Haga merita vazuta.....e,whatever,oricum fiecare cu gusturile lui.. Eu ador Utrechtul,intr-adevar e linistit.....insa iti pot spune ca jiciodata n-am avut probleme in AMS sau oriunde altundeva...... Daca vrei bagi,da nu-ti baga nimeni cu forta....iar oamenii sunt de nota 10,pe cuvantul meu,unde mai pui ca toti vb engleza,iar daca esti singurul strain,cand esti U de fata,niciodata nu vorbesc intre ei in olandeza.....ma rog,cel putin cei pe care ii cunosc eu.....
Pai este si randul Germaniei sa cucereasca America de Sud. Spaniolii au facut-o, francezii la fel, protughezii asemenea, englezii idem si chiar olandezii au avut Surinam. Nemtii n-au cucerit nimic pe acolo. :)
Lalele, lalele, frumoasele mele "lalele !!"
De unde apareti fratilor?Cumva s-a mutat ghena de gunoi pe GSP?Spam cu linkuri de cacat,idioti ce habar nu au de tenis,cum oprim gloata?A,hai Simona!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.