Alte știri din fotbal
Primul „tricolor” care ia în calcul un pas în spate: „Nu mai știu nici eu ce sunt, fost sau actual căpitan”
2
Șumudică și-a vărsat nervii pe „tricolorul” lui Lucescu: „ZERO! A fost ceva de nedescris”
0
Turcia – România 1-0 » Cine a primit nota 4 în tabăra „tricoloră” + singurul om de „7”
3
Cu capul plecat, Răzvan Marin și-a luat „adio” de la un Campionat Mondial?!
1
Știri din fotbal internațional
Știm cele 4 finale ale barajelor pentru Campionatul Mondial » Slovacia - Kosovo, meci cu 7 goluri: următoarea adversară a României
8
Naționala clasată pe locul 204 în lume a obținut prima victorie după 532 de zile!
0
De Bruyne, totul se decide la vară » Saudi Pro League și MLS îl curtează
0
Decizie incredibilă într-un campionat de top din Europa » Meciul de titlu a fost amânat
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
„Vreau să mor frumoasă”. Povestea Noeliei, tânăra de 25 de ani din Spania ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Dosarele X, varianta cu șină: primăria lui Robert Negoiță a trimis ...
Libertatea
Rusoaica e un copil care nu are nici o vina. Si joaca foarte frumos. Ii dorim succes la fel ca si Marei ! Si apoi nici nu-i garantat ca isi va pastra cetatenia Rusiei daca lucrurile raman imputite. Junioara Efremova de la Mouratoglou si-a schimbat cetatenia in franceza.
Foarte frumos! Rezultate va avea si la simplu. Dupa cum spune antrenorul ei, e foarte buna ca nivel de joc dar mai are de lucru la pregatirea fizica. Pana acum s-a antrenat part-time. Si daca ne uitam la jocatoarele veterane in WTA gen aceleasi Begu si Bogdan, fizicul la fete se face mai usor decat tehnica. Cand ai ~1m87 ochiometric, nu ai unde sa te grabesti. Viitorul suna bine!
Bravo fetelor si succes pe viitor !!! ; in "Sport" , nu exista cu adevarat tari , ci multa iubire si respect pentru fiecare , este o "Forta" ce modeleaza inimile ... Intareste "Pacea" in lume si iubirea de a trai . Cei ce fac , sau au facut "Sport" o stiu mult mai bine ...
Esti copil .... Invata "Istorie" zilnic ...
Și Raluca Olaru cu Mihaela Buzarnescu, parca au câștigat un US Open la dublu!Și n-au„confirmat”!
Pâna acum a bombardat doar localitațile populate de...rusofoni!Atât i s-a dat voie,de unde i s-a dat!
ce am vrut sa spun este ca popularitatea tenisuluise datoreaza jocului la simplu. La toate competitiile, jocurile de dublu sunt cumva "de umplutura", spectatorii si televiziunile nu se bat pentru ele. Sper ca fata noastra sa progreseze si la simplu.
Tenisul de simplu e tenisul cu mai mult miza, dar crede-ma, tenisul de dublu e mult mai tehnic. Adica un muncitor netalentat mai repede reuseste la simplu decat la dublu. Sunt 2 probe diferite, crede-ma, sunt jucatori de elita care nu ar face fata la dubla. Adica au si aia de dublu meritul lor. Din cate stiu eu, fata nu e deloc rea nici la simplu.
In loc sa va bucurati unii dintre voi dati cu hate sunteti plini de ura...pacat ca aveti acces la taste!
Ăștia cu “Slava!” au intelect fcsbist, nu poti avea pretenții de la ei …
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.