Alte știri din fotbal
Gheorghe Ștefan a slăbit 40 de kg și s-a întors în sport, dar nu la Piatra Neamț: „Sunt președintele consiliului consultativ” » Dezvăluiri la „Prietenii lui Ovidiu”
0
Președintele lui Csikszereda a confirmat: el vine antrenor după Robert Ilyeș
0
Unde va evolua atacantul Rareș Burnete în sezonul viitor
0
„Ce fel de antrenor sunteți, defensiv sau ofensiv?” » Marius Baciu și-a explicat filosofia: „Așa n-ai nicio șansă!”
0
Știri din fotbal internațional
Villa a fost obligată să facă o schimbare majoră înaintea finalei!
0
Unai Emery, după ce a câștigat al cincilea trofeu Europa League: „Le-am spus jucătorilor în vestiar”
0
Cristi Chivu, călătorie în jurul lumii » Unde a ales să meargă în cantonament: 30.000 de kilometri pe drumuri
0
Prințul William a sărbătorit cu echipa: „Villa până la moarte!”
0
Lifestyle
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
11
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
Eroare majoră în subiectul oficial de Matematică de la Evaluarea Națională ...
Libertatea
ANAF schimbă regulile pentru recalcularea CASS. Cine sunt românii care vor ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Suveranistele Codruța Cerva și Oana Lovin, amendate penal cu câte 15.000 de ...
Libertatea
In semifinale, ASHLEYGH BARTY va trece en-fanfare peste *** !!! halep NU VA MAI AJUNGE NICIODATA NUMARUL UNU WTA, pozitie pe care N-A MERITAT-O NICIODATA !!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Sa speram ca nu va primi cadou victoria pt ziua ei de nastere. Nu-i asa Simona?
prea le stii pe toate..:) vreau sa escaladez everestul, ce stii, o fi zapada ?..:)
Simona va trece ușor în sferturi de junioara poloneză care mi s-a părut o jucătoare norocoasă ajungând până în optimi, și la fel de ușor va trece de Anisimova pentru a ajunge în semifinală, dar va avea de înfruntat ori pe Siniakova ori pe Barty care nu mai sunt adversare de duzină, iar machidoanca noastră va trebui să dea totul pentru a se califica în finală ! Dacă totuși se va califica în finală, cred că după părerea mea va juca cu Johanna Konta, pentru că nu cred că Stephens sau Vondrousova o pot învinge pe englezoaică la ce formă arată la acest turneu !
ce tanara e miss moldonium, in 2016 avea 19 ani.... hahaha....mai baga un peste...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.