Alte știri din fotbal
Zeljko Kopic, pregătit să treacă la următorul nivel: „Nu le-am mai văzut de la începutul play-off-ului”
0
Ianis Tarbă: „Aș vrea FCSB la baraj ca să câștigăm și să sărbătorim frumos”
0
Ce s-a întâmplat după U Cluj - Dinamo » Imagini spectaculoase în Ardeal
0
„Pe cine vrei la barajul pentru Conference League?” » Ce a răspuns Alexandru Musi
0
Știri din fotbal internațional
Valencia - Barcelona, ultimul meci al lui Robert Lewandowski pentru catalani » Echipele de start
0
Real Madrid - Bilbao, în ultima rundă din La Liga
0
Se apropie Cupa Mondială, dar Cristi Chivu are alte planuri: „Asta e intenția mea”
0
Cristi Chivu, de ZECE! Notele primite în Italia, după ultimul meci al sezonului pentru Inter
1
Lifestyle
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui » Virginia posta fix în acel moment o fotografie provocatoare
10
„Timpul nu este de partea Rusiei”: pierderile de pe front și economia apăsă ...
Libertatea
Criza politică din România a stricat planul Budapestei privind gazul din ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
CEO-ul unui mare grup de companii compară situația din România cu criza din ...
Libertatea
Ma abtin. Simona evoluase catre un stil defensiv, de siguranta, cu putine greseli nefortate si putine lovituri castigatoare. Cahill spunea chiar ca e stupid sa crezi ca Simona poate juca agresiv. http://www.gsp.ro/sporturi/tenis/darren-cahill-explica-de-ce-simona-halep-nu-poate-fi-la-fel-de-agresiva-ca-alti-jucatori-ar-fi-un-stil-stupid-avertisment-pentru-fanii-romani-s-ar-putea-sa-v-o-furam-516272.html Schimbarea a venit odata cu colaborarea cu Andrei Pavel. Poate e o coincidenta, poate tot Cahill a impus-o dupa ce si-o fi schimbat parerea, dar asa s-a intamplat.
Nu-l mai bagati in seama pe Tihi,asta e un troll sarac cu duhul.Doar un prost.
tu nu faci nimic pentru nimeni. ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
este incredibil ce PUPACIOSI , suntem noi romanii , cand este vorba despre laudat alte natiii ....ce pot sa comentez eu , este doar despre MERITUL PREPARATORULUI FIZIC in persoana lui TEO CERCEL .... pe TEO nu l-a ridicat si nu-l ridica NIMENI in SLAVI , dar cat timp a FOST ALATURI de Simona s-au VAZUT si de pe luna REZULTATELE..... felicitari si bravi INTREGII echipe ! Tinem pumnii stransi si hALE, hALE HALEPino !
De ce? Tot ce face, face pt ea și familie. Nu pt țară. Când a fost vb de echipa româniei, a întors spatele. O profitoare. Mai și joacă îmbrăcată în steagul chinei. Mai lipsesc 5 stele, secera și ciocanul, sau măcar 3 trandafiri.
Tihi pare un nume de sustinator al Timeei Babosz... O parere...
si ce bai antracs n are femeia dreptate?cite cistigatoare de gs are fisicu?ca la finale are si cu lisichi si cu halep apoi cit ie scoru ca sa zic asa intre cahil cu simona si fisicu cu n jucatoare?nu vreau sa gresesc si anume ca nu stiu daca vica iera antrenata de fisic la us open cind a batut o halep in sferturi da in fata plingacioasei iengleze are 2 la 1 plus meciu asta adica 3 la 1 cahil asa ca ciocu mic iar daca vica iera antrenata atunci tot de fisic la us open se face 4 la 1 pentru cahil deci ce mai vrei?ca sa nu mai zic ca fisicu a dus o intr o finala si o sf de gs plus locu 2 wta pe cita vreme cahil are 2 finale de gs momentan si a dus o pe locu 1 wta asa ca avantaj cahil c asa i in tenis
Simona arata acum ca o mare campioana si aceasta i se datoreaza lui Daren Cahill dar si celorlalti din staff. Cu Wim Fissette era doar o jucatoare oscilanta care nu se putea mentine la un inalt nivel. De cand e cu Darren e mult mai increzatoare asa cum ii sta bine unui lider mondial.
Probabil pentru tine, mai draga Lumi, educatoarea ta si invatatorii tai sunt de mizerie, din moment ce tu ai ajuns la liceu si ai descoperit profesorii....Dezgustat total de tot ce inseamna gsp. Sa va fie rusine.
Da mai draga Luminita...Wim Fissette asta e un loser..*** Mi-e scarba de *** asta de articol....
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.