Alte știri din fotbal
3 detalii de la FC Argeș - Petrolul » S-a accidentat și a izbucnit în lacrimi la marginea terenului
0
Gestul care a lăsat-o pe FC Argeș în 10 oameni: pentru asta a fost eliminat Matos
0
Mihai Stoica îi dă replica lui Dică, după răbufnirea de la TV: „Poți să semeni cartofi”
0
FC Argeș - Petrolul, în runda secundă a Superligii » „ROȘU” după consultarea VAR: l-a lovit pe Papp fără minge!
1
Știri din fotbal internațional
Elicopterele lui Trump și Macron i-au stricat cantonamentul echipei din Premier League
0
Mihai Stoica explică eșecul rușinos cu Auda: „Cu VAR ar fi fost 4-1 pentru noi! Două penalty-uri clare”
1
Două cluburi din Premier League pe urmele lui Andrei Rațiu: cât vrea Rayo
1
Pep Guardiola s-a decis să-și aștepte rândul! » Motivul pentru care ar fi refuzat să preia naționala Italiei
0
Lifestyle
Multe echipe și-ar dori așa ceva » Formația care nu poate promova în Superligă se laudă o bază sportivă modernă
1
Soția lui Andrei Ivan a încins Instagramul din Vietnam. Apariția provocatoare care a atras toate privirile
14
Ce au furat hoții din locuința Wandei Nara: „Direct în dormitor, șocul vieții mele!”
3
Cum arată astăzi satul care l-a dat României pe Ivan Patzaichin: IMAGINI din altă lume! Singurul mod prin care poți ajunge
3
Drona doborâtă de un pilot român de F-16 ar fi fost Geran-2. Generalul ...
Libertatea
Șeful Ryanair neagă faptul că un bărbat ar fi fost aspirat pe geamul spart ...
Adevărul
Cum arată astăzi satul care l-a dat României pe Ivan Patzaichin: IMAGINI ...
GSP SPECIAL
George Simion, obligat să achite daune morale pentru un clip difuzat în ...
Libertatea
normal ca se poate intampla orice, nu neg. dar nu asta ziceam...sigur ca e un motiv f serios pt orice jucatoare ca sa piarda un meci. eu ziceam ca le dam idei de anchete "ziaristilor" de la jesepeu
Am vazut meciul,live,si nu stiu daca a fost tactica sau nu,dar eu cred ca a fost cum si-a propus,si anume sa traga sa ia primul set,in setul 2 sa incerce sa o aboseasca pe sarboaica si in ultimul sa dea tot ce poate sa-l catige.....a castigat fara dubii....restul e can-can. Inca o data si nu ultima oara:FELICITARI SIMONA SI MULT SUCCES!!!
Ca ar avea nevoie de un antrenor,foarte corect...dar ce sa ii spuna cand lupta nu e conditionata de adversara ci de temperatura,ar trebui atat jurnalisti cat si noi "datatorii de pareri" sa o aplaudam,sa ne dam jos palaria in fata ei si sa-i tinem pumnii in continuare. FELICITARI SIMONA SI MULT SUCCES!
STITI CE S-A INTAMPLAT IN ACEST MECI? A FOST MACEL!!! A CALCAT-O IN PICIOARE PE SARBOAICA, I-A SCOS TENISUL DIN CAP!!!
:)))))))))) Serios . Gândește-te că turneul durează totuși jumătate de lună . În jumătatea asta de lună , orice se poate întâmpla ( mă refer la fete , desigur ! ). Păi dacă în astea două săptămâni dă pacostea ...roșie peste tine , ce faci ??! Și în căldurile alea ?!
nu am vazut meciul asa ca nu ma pot pronunta. stiu ca ai dreptate, si vreau sa fiu bine inteles - nu contest in nici un fel meritele simonei sau faptul ca a jucat extraordinar. mi-am spus si eu parerea, atat. si am atras atentia sa nu ne facem iluzii prea mari. poate celelalte adversare cu care va juca nu vor gresi atat
daca mai insisti mult pe subiectul asta, le dai idei celor de la jesepeu. si asa articolele sunt tot mai slabe...iata un bun subiect. si in editia de maine gasim "calendarul" tuturor celor din top 20. ca sa stim la ce sa ne asteptam pe viitor :))))))))))
Statistica erorilor nefortate spune multe.Dar de multe ori o eroare ``nefortata`` are drept cauza un retur trimis inteligent.Si mai ales conteaza sa ai stiinta sa o citesti pe adversara .Simona o mai batuse de vreo doua ori pe sarboaica si sigur ii stia multe puncte slabe.
În prima parte te completez . Există două jucătoare ( Serena și Azarenka ) și restul lumii ! În partea a doua , sunt total de acord . Sunt aproape sigur că Serena a traversat acea perioadă ( englezii chiar o numesc ”period” ) pe care o traversează femeile o dată pe lună ! Doamne ferește , nu-i contest meritele lui Ivanovic ! Pur și simplu asta cred , mai ales după ce Mortadoglou , antrenorul Serenei a declarat că eleva lui s-a gândit la W.O. chiar înainte de meciul cu Hantuchova ! Ce să-i faci , ăsta e ghinionul ...fetelor ! O fi fost și Kvitova în aceeași situație ?? Totuși , a șasea jucătoare a lumii să piardă în turul 1 de la ...Luksika Kumkhum ?!! Cine știe ?
Uniii spun ca fara antrenor nu faci fata in tenis...Dar cand esti in top 10 logic e ca ai acumulat multe cunostiinte.La nivelul asta un antrnor poate fi si o piedica.Cand nu-ti merge jocul te uiti la antrenorul din tribuna sperand sa-ti dea solutia magica,cand de fapt solutia e in propriul creier si in propria forta psihica de a rezista stresului.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.