Alte știri din fotbal
Mutare spectaculoasă în Superligă! Oțelul l-a transferat pe fratele geamăn al unei vedete de la FCSB
0
Tricouri ca pe vremea lui Platini și a lui Del Piero la Juventus! Noul echipament al lui U Cluj are și un alt sponsor oficial
0
Andrei Nicolescu a dezvăluit bugetul lui Dinamo pentru transferuri: „Cam atât”
0
Cel mai bun pasator al Superligii poate pleca pentru 1,5 milioane de euro
0
Știri din fotbal internațional
Va reuși Ancelotti ce n-a mai făcut nimeni? Marea provocare a italianului la acest Mondial
0
Messi a avut nevoie de 45 de secunde pentru a arăta în ce formă începe Mondialul
0
Șocant! Ce semnifică numărul #168, purtat de jucătorii Iranului pe haină, la sosirea la Mondial
0
Clipe de groază, pe gazon, în timpul amicalului Ungariei!
0
Lifestyle
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
2
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
11
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Comandanții Armatei Române le cer judecătorilor o protecție suplimentară a ...
Libertatea
Ce spun românii despre sistemul care împiedică șoferii băuți să pornească ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Armata SUA a bombardat Iranul din nou, după doborârea unui elicopter ...
Libertatea
Am crezut ca poti gandi. Dar m-am inselat. Scuze.
Ce sa fie putred ma ? Tu ai habar ceva sport sau esti si tu anti sportiv ? Tu nu vezi ca in afara de Serena , toate sunt la nivel mediocru si submediocru ? Nu mai este concurenta de alta data.
Acelasi gsp.ro... Ce minge de meci a salvat Begu? Daca scorul a fost 1-6, 6-2, 7-6 (7-4), cand a avut Puig asa ceva?
A naibii conjunctura, Tine de 3 ani. Nu ti se pare ceva putred?
Vax albina :))) Nu Begu a salvat minge de meci, Puig a facut dubla greseala, urmata de o alta dubla greseala !:)))
bravo irina
A avut minge de meci. A luat 2 break-uri la rând și Puig și Irina în ultimul set. La 6-5 pentru Puig , dacă-mi amintesc bine, deci game-ul 12 pe serviciul portoricanei s-a disputat așa: 0 -15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 (minge de meci), 40-40 și a mai alternat de câteva ori scorul până a câștigat a noastră și s-a trecut la tie-break. De fapt poți urmări istoricul scorului pe flashscore.ro.
ioane, comparatia nu tine. Mai cauta pana gasesti una mai apropiata de Simona!
Irina Begu o luptatoare, bravo ei! Tenisul este un sport dur, cistiga cei puternici fizic si mental. Se cistiga bani multzi, dar si se munceste pe masura. Posibil ca si colaborarea cu antrenorul Cruciat, de citiva ani,stabilitate care o ajuta mult. Progresul Irinei este constant. Alte tenismene schimba antrenorii, precum *** caii. Nu este benefic pt dinsele.Felicitari Irina, potzi mai mult!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
...clonache... esti de-o prostie crasa...semeni cu mariuAss72...de fapt esti chiar el :) ...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.