Alte știri din fotbal
Gigi Becali a izbucnit în direct: „Pentru asta, Rapid nu va lua titlul niciodată! Dumnezeu va face dreptate”
2
A semnat și poate debuta vineri la Dinamo » Ce spune Andrei Nicolescu despre transferuri
0
Culise incredibile de la CCA în mazilirea lui Alexandru Deaconu: „Hațegan e zeflemitor, cu aere de superioritate”
4
FCSB plătea 100.000 de euro pe el în 2020, incredibil cu cine a semnat acum: „Tânăr, puternic și determinat”
0
Știri din fotbal internațional
UEFA a delegat arbitrul pentru FCSB - Fenerbahce » A acordat două cartonașe roșii și 7 galbene la ultimul meci
0
Adversara lui FCSB și-a schimbat antrenorul! » Fostul apărător, multiplu campion în Serie A, a semnat
0
Cassano intervine în sprijinul lui Chivu: „Înnebunesc de-a dreptul când îi aud!” » Ce transfer recomandă la Inter
1
Fostul președinte FIFA cere boicotarea Campionatului Mondial: „Evitați călătoria în Statele Unite!”
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
10
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Hubert Thuma își intensifică criticile la adresa lui Bolojan și scoate un ...
Libertatea
De ce cauți mereu pe altcineva, chiar și atunci când ești într-o relație
Adevărul
A fost Ștefan Kovacs agent secret al Securității și în perioada când îl ...
GSP SPECIAL
Sute de români sunt deportați din Germania: „Le-am tăiat ajutoarele ...
Libertatea
Două nulități care se dau în strâmbă. Nu înțeleg ce mare tenismenă este când după mulți ani este aproape de locul 500. Halep când a scos capul s-a dus în față și a rămas acolo. Eu deja m-am plictisit de petardă asta. Dacă ea este tenesmen, eu sunt împărat.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cine se aseamana se adună...! ***..***...Cu performanta in sporturile practicate stau mai rau, amândoi, dar ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
E bine ca le plac tatuajele. M-as fi mirat sa le placa bibliotecile, muzeele si muzica clasica.
Mare bucurie ne faceti cu stirea asta. Mi-era grija mare ca nu se ocupa nimeni de jucatoarea 500 WTA care se remarca doar prin tatuaje. Bravo jucatorului Ilie care si el se remarca doar prin tatuaje si prin coincidenta de nume cu altul care chiar a fost fotbalist.
Slavă Domnului că are o relație confirmată. Sper că și celelalte relații, neconfirmate, i-au stimulat jocul ... de tenis, evident.
Frumusica *** .
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Intreaba pe cineva mai in varsta :))) Probabil ca esti foarte tanar .
Ce valoare mai are, dacă a ajuns la soldați?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.