Alte știri din fotbal
Chivu l-a schimbat pe căpitanul Turciei: „Și datorită lui m-am transformat! Ne-a acordat șanse tuturor la Inter”
0
Dezvăluie în premieră, fără ocolișuri: „Să investesc la Dinamo? Voiam doar imagine! M-a mirat Becali”
0
Deschidere de scor în România U18 - Andorra U18 » „Tricolorii” lui Ion Marin încep drumul spre EURO 2027
0
Ce știe Arda Guler, starul celor de la Real Madrid, despre România: „Sunt onorat să fiu comparat cu Gheorghe Hagi”
0
Știri din fotbal internațional
Scandalul de corupție se amplifică » Un club riscă o amendă de milioane și excluderea din prima ligă
0
Pep Guardiola și-a declarat admirația față de colosul din Europa: „Spuneți-mi când nu te bucuri”
0
Fostul antrenor al lui Gheorghe Hagi de la Real Madrid, diagnosticat cu o „boală teribilă”
0
Manchester United pregătește arena-gigant de DOUĂ miliarde de lire » Planul: să fie gata pentru finala Campionatului Mondial!
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
0
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
Avertizare meteo ANM de ploi de până la 35 l/mp, ninsori și vânt puternic, ...
Libertatea
Ce pot face românii care vor să-și monteze panouri fotovoltaice în lipsa ...
Adevărul
Celălalt Istanbul: partea întunecată a metropolei în care joacă România » ...
GSP SPECIAL
Patru tactici-cheie prin care Iranul poate forța retragerea SUA, chiar dacă ...
Libertatea
Nu are nevoie Medvedev de banii patati cu sange obtinuti dupa secole de jaf si de razboaie cotropitoare pe toate continentele. A se citi istoria.
Ești un prrrost. Daca jucătorii ruși ar ieși în fața și ar spune că ceea ce face Putin este genocid atunci sa fie primiți.daca nu spun asta înseamnă că sunt mana in mână cu acest terorist și cu nația teroristă Rusia și trebuie interziși
ar trebui boicotat vimbldonu de ceilalti tenismeni pt porcaria asta
Bravo luminatule, de copiii din maternitățile bombardate de frații lor rusi nu ai compasiune? Ăla nu e holocaust? Tu duci grija sportivilor milionari că nu-si mai pot întreține iahturile din Florida sau Monaco, pe când alții își îngroapă rudele? Medvedev n-a pus mâna pe armă, dar nici nu s-a dezis public de acțiunile teroristului Putin!
Sa-i dea Putin banii si punctele
E aberant ce se intampla. Sportul nu trebuie amestecat cu razboiul. Altceva ar trebui facut daca s-ar dori oprirea razboiului.
Cap de plută, deja Rusia nu este reprezentată în tenis, sportivii au înlăturat steagul rusesc de pe echipament. Ce se întâmplă acum în lume aduce încet a holocaust 2, susținut de spălații pe creier de genul tău. Ce treabă au sportivii cu războiul sau cu orientările lor? Au pus ei mâna pe armă oare?
Wimbledon-ul e o chestie privata, sunt banii lor, fac ce vor. Sa joci acolo e un privilegiu, nu e nimeni obligat sa te inghita. N-au decat sa faca oligarhii in Rusia un turneu pentru rusi, si aia e, sa cheme pe cine vor ei.
Cap de rus. Sa il despagubesti pe medvedev doar pt locul din ierarhia atp? De ce nu pe khachanov, de altfel un jucator bun. Nu are rost sa comentam care ar fi fost sansele sportivilor rusi, fiecare dintre medvedev, rublev, khachanov, sunt jucatori buni, dar turneul merge inainte fara probleme, vom avea suficienti jucatori excelenti la start. Organizatorii de la Wimbledon isi rezerva dreptul de a permite sau nu accesul pe tabloul principal. In cazul de fata au luat decizia corecta, evident, rusia nu mai trebuie reprezentata nicaieri, fie ca vorbim de ONU, G7, sau un eveniment sportiv atat de important precum Wimbledon.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.