Alte știri din fotbal
Kosovo U21 - România U21, în preliminariile EURO » Vermeșan deschide scorul
9
Cum a văzut Constantin Budescu meciul de la Istanbul: „Guler, în afară de pasa aia...”
0
Continuă săptămâna nefericită pentru loturile „tricolore” » Naționala U20 a României, învinsă la Târgoviște: gol direct din corner
8
41 de milioane de lei au fost deblocați pentru noul stadion din România
1
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Cum au schimbat aplicațiile de întâlniri modul în care oamenii formează ...
Libertatea
Arsenalul Americii se golește într-un ritm alarmant: cât mai rezistă ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Noi reguli pentru șoferii care au rămas fără permis: ce trebuie să facă ...
Libertatea
Dar oare ceilalți neisprăviți care făceau "afaceri" în baza sportivă erau diferiți de ***' ăsta de Marica sau de *** aia de Nasty? S-au băgat la pomană, călcându-se-n picioare, la o "chirie" plătită ca la piață, cu bani mototoliți sau strânși în pumn, cu care ***. Când o văd și pe doamna Amalia, care spunea că a avut o căsnicie minunată când ea avea 18 ani, iar Iliuță doar 61, mă gândesc la d-na Israela și la Liviu, alt cuplu minunat. Apropo, sper că nu le-am dat idei băieților de la gsp, care dacă o să finalizeze vreodată telenovela lui Nasty să nu relanseze viața și iubirile Israelei. Mulțumim, GSP !!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
DNA....
Daca batranul Nasty nu se mai implica cu nimic acolo de ce statul român nu ia masurile necesare si normale de a intra in posesia bazei Vointa !!!...or fi mânjiți si ei ??
Statul roman e de vina ca nu ia baza aia sportiva inapoi. Acolo nu trebuia sa fie nici cort de evenimente, nici afaceri pe capul carora sa trimita mafiotul in prosop controale, ci trebuia sa fie terenuri de tenis pentru bucuresteni. E simplu de controlat cum s-a dat atunci baza sportiva, sigur nu a respectat Nastase toate clauzele, alt om certat cu legea si pe care il doare in cot de tenis in prezent, trebuie lauta baza, pusa la punct de primarie, si apoi in folosinta pentru viitori tenismeni din WTA si ATP.
PROSOPEL este un ***!! Forțele statului trebuie sa-și facă datoria !!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Daca este fost jucator defotbal e normal sa fie un *** *** *** ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Lasă, ca e bine ca scrie cineva despre ce mizerii face prosopel . E fain la baza Voința?
In tara asta numai hotii prospera !!
Marica nu stie cum sa intre si el la 'brutarie'...are nevoie urgenta de stagiu acolo sa intre si el in rand cu ceilalti. Apoi cine stie poate va ajunge si prin politica, daca are stagiu facut la 'brutarie' :))))
acest om care inca nu a facut puscarie ,este un mare excroc!!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.