Alte știri din fotbal
Gigi Becali, bun de plată?! » Cazul Andrei Gheorghiță este judecat azi de TAS
0
Adrian Mutu a numit favorita la titlu în Superliga: „Are un plus”
0
Ce răsturnare! Cu sabia falimentului deasupra capului, clubul din Liga 2 evită dezastrul: „Mesajul este clar”
0
Două transferuri în Superliga » Era văzut „noul Ronaldo”, dar acum ajunge în România
3
Știri din fotbal internațional
Miză mare pentru Cristi Chivu la Dortmund! » Câți bani ar putea câștiga Inter dacă se califică direct în „optimi”
0
PSV - Bayern, meciul meciurilor pentru Dennis Man & Co » Echipe probabile + cote
0
„Infuzie de petrodolari” la Manchester City
0
Cauza accidentului rutier în care au murit fanii lui PAOK » Mărturia șocantă a unui supraviețuitor
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Spitalul mobil COVID de la Iași, greu de relocat: 13 milioane de euro, ...
Libertatea
Pereți desenați, gumă pe mobilier, pături arse – un cabanier explică de ce ...
Adevărul
„Îl pregăteam pentru Liga Elitelor” » Dezvăluiri despre problemele neștiute ...
GSP SPECIAL
Un martor al tragediei din Timiș spune că șoferul grec făcea „S”-uri pe ...
Libertatea
Desigur ca cei care o urasc pe Simona si-ar fi dorit ca Begu, Niculescu sau Carstea sau chiar Ana Bogdan sa fie in primele 10, poate chiar in primele 3-4, dar lucrul acesta NU se intampla si inca NU s-a intamplat in carierele lor, doar Halep s-a situat pe aceste pozitii in ultimii 4-5 ani, nu-i asa ??? Poate va ajunge acolo si Bianca Andreescu daca se tine de munca cu maxima seriozitate, nu ca Bouchard, concetateana ei. Singurele amintiri ale celor care o urasc pe Simona, va fi ura lor pe toata durata carierei Simonei, in rest timp pierdut de pomana cu injuraturile adresate aici sau aiurea !
"Simona Halep coboară în clasamentul WTA! "? Cred ca ar fi mai correct spus ca "Ajutata de performanta Biancai, Simona Halep a coborat DOAR UN LOC in c alsamentul WTA"! Apropos! Am citit cum ca dintre jucatoarele noastre, Monica Niculescu a felicitate-o pe Bianca, dar tot caut si nu gasesc felicitarea pe care , presupun, i-a adresat-o Simona (poate si multumiri?).
Eu v-am spus primul ca halepa e varza, antijoc si fara nici un pic de talent. Fara sa tin cont de ce spunea hartia, cu niste clasificari mincinoase si nerelevante. Habar nu are, e un cosmar in istoria tenisului, o aberatie majora. Plus ca e si antipatica cat incape, cu niste apucaturi de printessa de mahala si niste fitze de ***..
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
lasati clasamentele astea , voi nu vedeti ca in continuare Halep e pe un loc mult prea bun pt ce arata. Normal nu are ce cauta in primele 10 WTA !!!!!!!!!
Nenea Mosnegutu,atentie la plural!
Lupta e foarte stransa sus, imi place asta! Primele 8 jucatoare se afla in acelasi interval de mai putin de 1000 de puncte. Hai Simona!
Din pacate romancele noastre vor cobori din ce in ce mai mult.Nu avem jocul tinerelor talente,ca Kenin,Yastremska, Andreescu,Kuzmova,Kozlova,Blinkova,Bencic...etc.. ca si tinerele jucatoare formate in academia americana.Viitorul este al tinerelor,jocul clasic,monoton nu mai are eficienta in fata jocului modern,cerebral sustinut de un psihic echilibrat .
Vai ce tragedie pe malu' mari'!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.