Alte știri din fotbal
A refuzat Italia pentru România » Cine este Fernando Pellegrini, debutant cu hat-trick la naționala U18: „Bomber vero, goleador de rasă”
0
România U19 - Ucraina U19, ultimul meci din cadrul Turneului de Elită
0
Negocieri-șoc în plin război » Federația Iraniană de Fotbal a contactat deja FRF
3
România U18 - Danemarca U18, la Clinceni, în calificările la Campionatul European: ambele au maximum de puncte
0
Știri din fotbal internațional
Mercato problematic » Transferul care provoacă neînțelegeri între Chivu și șefi
0
Barajele decisive pentru Campionatul Mondial » Europa își află astăzi ultimele 4 reprezentante la turneul final
0
Selecționerul Spaniei îl provoacă pe Hansi Flick: „Risc și mai mulți jucători de la Barcelona!”
0
Rivalitatea dintre Cristiano Ronaldo și Lionel Messi s-a mutat pe piața transferurilor!
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
3
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Toți rușii să lucreze în ture de 12 ore, inclusiv sâmbătă, propunerea unui ...
Libertatea
O adolescentă de 16 ani, ucisă în plină stradă. Cinci tineri au fost ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Ramona Miletic, românca ajunsă viceprimar în Viena: „Percepția austriecilor ...
Libertatea
Frustrat ești! Bouchard e o *** care se dezbracă pentru bani ca nu mai joaca tenis. În schimb Simona e nr 1 mondial
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nr.1 Mondial nu se poate inspira de la locul 500.. Aici e tenis. Cand nu mai faci fata la tenis te dezbraci pt atentie si bani. Nici Bouchard daca ar merge la un concurs de miss nu ar fii in primele 50
Întrebarea este: cine naiba a auzit de zoso ăsta? în afară de followerii lui, sau ce-or fi? dar de Simona Halep, cine a auzit? aha, e o oarecare diferență aici, nu?!?
Daca ii dadea 1000euro lui Zoso nu mai zicea asta nimic. Nu degeaba se stie in domeniu de "taxa zoso".
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Individa e atat de zgarcita incat i-a dat 20 de euro lui iosif sa-i faca site.
Mi-ar fi placut sa intru pe site si sa fie afisat site-ul imediat in limba romana, nicidecum in engleza. Ar trebui sa aiba prioritate limba materna a Simonei.
prostovane , aici e vorba de tenis nu de aspectul fizic.....jenica pe unde joaca ?
zorro se oftica ca nu a fost el autorul :)el il facea si cu 500 de euro...:)
Wow! Milionara a luat teapa se 1000 €! Cit sinteti de patetici, in frunte cu acel Zorro !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.