Alte știri din fotbal
Daniel Pancu anunță venirea iminentă la Rapid » Ieșire dizgrațioasă la miezul nopții: „Domnul Rahat m-a sunat. O să am impresia că ajung la Real Madrid”
0
Campionul cu Universitatea Craiova și-a anunțat plecarea: „O comunitate minunată, o voi purta mereu în suflet”
0
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
0
Pariul lui Nicolescu la Dinamo: „Un câștig!” + Ce se întâmplă cu George Pușcaș la baraj
1
Știri din fotbal internațional
Finalul unei ere! Dani Carvajal, ultimul mohican, a părăsit Real Madrid în lacrimi
0
Barcelona încheie cu eșec sezonul » Lewandowski, gol la ultimul meci pentru catalani
0
Se apropie Cupa Mondială, dar Cristi Chivu are alte planuri: „Asta e intenția mea”
1
Cristi Chivu, de ZECE! Notele primite în Italia, după ultimul meci al sezonului pentru Inter
1
Lifestyle
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
0
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
„Timpul nu este de partea Rusiei”: pierderile de pe front și economia apăsă ...
Libertatea
Criza politică din România a stricat planul Budapestei privind gazul din ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
CEO-ul unui mare grup de companii compară situația din România cu criza din ...
Libertatea
Bravo moderatori, sa nu faceti nimic, sa-l lasati pe majoritatul Valah Carpa GSP postacul lui Steleccioara venit din India in caruta cu coviltir sa isi reverse aici primitivismul si clonele.
meciul a fost in cumpana, intr-un echilibru aproape total pana la 4-4 in decisiv. de acolo, Simo nu a mai avut practic nici o replica. a mai fost o perioada la fel, in S1 : are ea 2-0 si se ajunge la... 2-5 ? sigur ca a venit la 4-5, dar nu a mai intors soarta S1. din S2 si pana la 4-4 in S3 parea ca Simo e Winner, matchul a devenit de o intensitate rarisima, toti specialistii au spus : puncte senzationale jucate de 2 jucatore de exceptie... mari jucatoare.. dar, tocmai pe final, Simo a platit tribut lipsei de experienta. asta e analiza completa a celor de la Sky Sp., ei spun : "avem un mare castig, de acum Simona e o mare jucatoare". asta e exceptional !
Valah este carpa GSP.ro Valah este un obez care abia se ridica din scaun si ne explica noua cum e treaba cu sportul.
Noroc ca nu avem si la golf "campioni",ca ajungeau taranii sa il injure si pe Tiger Woods doar pt faptul ca e negru. Williams a batut-o de 16 ori fara drept de apel cu tot cu urlete...machidoancatrebuia privilegiata ce sa zic..romanii prrosti dau vina pe nu stiu ce ..nu stiu sa recunoasca superioritatea Mariei!
d c esti nervos iubitel?ha sa facem un 69 ca la noi in galerie.auh auh auh cu 9inam99gay pana la moarte.
iti sugerez sa eviti sa dai reply la aceste persoane
i like obregia ha ha ha likens likens ha ha ha
May the Lord hear your prayers ! :)
ha ha ha.am zece clone pe articole ha ha ha.si-mi dau likens cu toate ha ha ha
Asta ar fi intradevar singura atitudine sanatoasa pt Halep !!!Daca va avea taria necesara sa treaca repede peste infrangere si va invata din finala asta , va avea numai de castigat cu mai multa rautate ; cu mai multe lovituri castigatoare si cu un serviciu doi mai puternic , Halep ar putea sa ramana mult timp de acum incolo in top 5 , pe masura de jucatoarele titrate imbatranesc si ea isi perfectioneaza jocul ar putea castiga pe viitor multe finale de GS!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.