Alte știri din fotbal
„Prelungirea mea nu are de-a face cu asta!” » Raul Opruț a rupt tăcerea despre noul contract cu Dinamo
0
Fără CFR Cluj în play-off! Gigi Becali a făcut calculele-surpriză pentru top 6: „Așa văd, ei sunt puternici”
2
„Aveau nevoie de el ca de aer!” » Adrian Porumboiu, uluit de strategia Rapidului: „Nu am înțeles”
0
Marius Lăcătuș, despre noul transfer al celor de la FCSB: „Datele problemei se schimbă”
0
Știri din fotbal internațional
Clubul din Premier League a plătit o sumă record pentru un atacant cu un singur gol în acest sezon
0
După oferta „jignitoare”, Karim Benzema a semnat cu rivala din Arabia Saudită » Anunțul lui Fabrizio Romano: „Breaking news”
0
Marius Șumudică, criză de nervi în Arabia Saudită: „Finish, finish! Penalty, roșu, tot!”
2
Plecat de aproape 2 ani din Superliga, Philip Otele a semnat cu un club imens din Bundesliga: „Se apropie lucruri mari”
2
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Harta infracționalității în București, explicată de Bogdan Berechet, șeful ...
Libertatea
Denise Rifai pleacă de la Kanal D. Cu ce televiziune a bătut palma pentru ...
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere de 60-80 ...
GSP SPECIAL
Partidul Socialiștilor din Republica Moldova face campanie împotriva unirii ...
Libertatea
Strainezule, lasa abureala asta cu vorbe alese. Orice om crescut de mic in alta tara adopta tara c Respectiva cu tot cu sport cultura etc etc. Tu esti romanache din Romania nascuy crescut scolit aici si o arzi pe net postand "entelegent"
Tin romanii cu cfr cum tine messi cu real madrid
Observati cata ura isi exprima anumiti cetateni fata de cei proveniti din vestul tarii ?:) Provoaca iar dupa aceea se plang ;)
Romanii din Cluj tin cu CFR ori cu U. Bordurarii nu sunt considerati oameni. Sant taraturile Planetei. Ingrasaminte naturala pentru iarba, hrana turmei jupanului din capitala.
Acum inteleg..Sunteti banatean insa,limbajul nu va recomanda.:) Incercati sa vi-l imbunatatiti :)
Tenisul nu e fotbal, fotbal in care mai poti acuza ca nu ai primit nu stiu cate zeci de lovituri de la 11m sau ca nu nu au fost eliminati cei 18 jucatori ai echipei adverse.Sa fim realisti acele comentarii au aparut doar pentru ca e rusoaica iar impotriva Rusiei s-a pornit o puternica campanie negativa din cauza tensiunilor din Ucraina create de dorinta SUA de a se apropia de granitele Rusiei iar aceasta nu se nu se lasa!
Sa ma pis pe ocupatia ta "strainule "de la cuca macaii
Ti!am zis bo$$gore doar cu cfru matii am cv! Romanii din cluj tin cu U cluj, bo$$gorii si gaboryy cu cfr
Imi place tenisul.In alta ordine o parere,tine de dreptul fundamental la libera exprimare iar dvs nu sunteti in masura de a judeca acest lucru.:)
:)))))))))) nu fi rau. Eu doar ii consolez, vreu sa-i imbarbatez, sa le spun doa, ca daca Vineri seara n-au avut ce manca, nici Luni dimineata nu vor avea. Si nu din cauza rusoaicei urlatoare! De acord?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.