Alte știri din fotbal
Interes major din Polonia pentru un fundaș din Superligă, care a fost convocat de Lucescu la națională
0
Directorul Gazetei a analizat cele mai importante faze de arbitraj ale etapei: „Acolo aș fi dat penalty, aseară nu”
0
De ce Sepsi pare victima perfectă pentru FCSB
2
Un jucător a plecat de la Rapid fără să anunțe pe nimeni: „Urmează un proces lung”
2
Știri din fotbal internațional
Mourinho îl atacă pe Pep Guardiola: „Asta-i slăbiciune!”
0
Bani grei pentru supraviețuire! Peste 260 de milioane € cheltuite de nou-promovatele în Premier League: pe cine au adus
0
Harry Kane semnează!
1
După 135 de milioane de euro pentru Elliot Anderson, Manchester City plătește alte 100 pentru un mijlocaș de 18 ani
0
Lifestyle
Irina Begu s-a căsătorit cu antrenorul ei, fost jucător cunoscut de tenis
11
Artista faimoasă din România se iubește cu un fotbalist mai tânăr cu 13 ani » Fiul ei joacă la FCSB: „Felicitări, campionul meu!”
8
Neașteptat! Iubita starului din Premier League vinde tricouri la mâna a doua
0
Influencerița cu peste 23.000 de urmăritori a „pus ochii” pe fotbalistul de la Dinamo: „Să văd dacă mă recunoaște”
4
Centrala nucleară de la Cernavodă, construită catastrofal la indicațiile ...
Libertatea
A parcurs aproape 700 de kilometri pe Via Transilvanica și s-a oprit. ...
Adevărul
Paradoxul din sudul României: de 13 ani fără fotbal la nivel național, însă ...
GSP SPECIAL
Un TIR intrat pe contrasens a vărsat 18 tone de roșii peste o Dacie în ...
Libertatea
Da, mare jucator Marcenko, are si adidasi cu bretele. Mareee jucator, mare, bate numai fraieri ca Hanescu...
Asa cum e el, Hanescu e cel mai bun produs pe care Romania l-a dat tenisului masculin in ultimii zece ani. De ce? pentru ca atat putem noi deocamdata. Ca sa fim cinstiti , Hanescu si ceilalti /celelalte nici nu sunt un produs al tenisului romanesc, sunt un produs al investitiilor proprii si al investitiilor familiilor lor. Hanescu l-a batut pe Jujnii anul trecut si pe Verdasco anul acesta, jucatori in primii 30. Sunt curios ce o sa mai comentati dupa ce maine Victor va castiga la Stakhovski.
De ce sunteți răi cu el. A muncit mult, dar nu are talent si vointa. Și a cam înaintat în vârsta pentru tenis. N-a avut niciodata caracter de invingător. Nu-i vina lui, asa e făcut el, moale ca fularul. E inalt, bine făcut ca tenismen, dar ii lipsește ceva, talentul. Vina este a acelora care l-au bagă in echipă. El nu poate refuza să joace pentru România pentru că ar fi acuzat de lipsă de patriotism. E hucător de 200- 300 ATP.
Poate il vedem si pe Dolgopolov la dublu azi :D.Asta ar fi ultima,intai sa joci intr-o hala unde e o tribuna vai de mama ei,de 500 de locuri,apoi sa-l miraculos pe Stahovski,asta ne-ar mai trebui acum.
Lasa-ne Hanescule ...ajunge. Du-te si te plimba cu ... barca !
Corect,e un blatist ordinar Hanescu...ne face de rusine...
Probabil ca Hanescu este atat de dobitoc incat nici bani de la casele de pariuri nu isi ia. Cu siguranta a pierdut balcanic.
Hanescu a umflat potul cel mare ../.
Ba_tampitilor ! Ca nu pot sa va zic altfel. Reiau ideea de ieri a lui Stefan : Ce blat a fost ala cand Hanescu a avut 3 mingi de meci ? Daca dadea ucrainianu' o rama la una dintre ele ce se intampla ? V-ati pierdut mintile ( daca ati avut asa ceva ) la casele de pariuri!
Cred că și Tecău ( care joacă numai dublu ) l-ar fi bătut pe Marcenko ăsta de care nici n-am auzit ! Hănescu ? Un papagal sinistru care se face de râs și ne face și pe noi de râs !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.