Alte știri din fotbal
Stadion nou în România până la sfârșitul deceniului! Când va fi gata arena de 64 de milioane de euro
0
Petrolul a bătut palma cu noul antrenor! Azi semnează contractul
0
Amical și nu prea în Slovacia » Își încheie mandatul și îi avertizează pe „tricolori”: „Aici se joacă pe merit! Nu voi accepta asta”
1
Ce scrie presa din Kosovo, după eșecul cu România U21 de la Priștina
0
Știri din fotbal internațional
Anglia U21, cu starurile Rico Lewis, Nwaneri sau Lewis-Skelly în teren, s-a făcut de râs în preliminariile Europeanului!
2
Pierdere mare pentru Barcelona » Cât va lipsi Raphinha
1
Întorsătură de situație la echipa lui Chivu » Decizia clubului în privința portarului pentru sezonul viitor
3
Își vinde casa pentru a merge la Cupa Mondială » Câți bani cere
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Cum au schimbat aplicațiile de întâlniri modul în care oamenii formează ...
Libertatea
Gestul neașteptat al lui Victor Ponta la Istanbul. De ce a purtat ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Asasinatul cu bombă de la Arad. Zeci de mii de euro din averea lui Ioan ...
Libertatea
De ce as avea un bun simt exagerat fata de oricine? Te stim toti cam care iti e tie bunul simt, asa ca sa nu mergem prea departe. Iar daca dai informatii pentru multumiri, nu le mai da. Fata de altii am bun simt, dar nici nu mi se pare ca am zis ceva nelalocul lui.
asta in loc sazici mersi ca ai primit o informatie care iti lipsea. dar iti lipsesc mai multe tie: bunul simt, mintea... si astea nu le gasesti pe net
Bine, inseamna ca Wawrinka nu avea wild card :))
https://en.wikipedia.org/wiki/2024_%C8%9Airiac_Open
Posibil sa fi gresit, cred ca Gasquet nu primise wild card. Shapovalov a primit, dar principiul e acelasi. E cam gata turneul, au iesit numele atractive de urmarit.
las' ca Gasquet i-a tras-o direct la imagine si i-a zis pa din mers inainte sa joace
caracter de nimic,pacat ca e bagat in seama
Tipicul de mare director arogant. Nene, vezi ca terenurile ti-s praf, s-ar plange si amatorii daca ar juca pe ele. De unde ti-ai luat zgura? Auzi, daca ar juca la nivel puternic ar primi wild card... bai arogantule, daca ar fi top 100 nu le-ar trebui wild card. Probabil nici n-ar veni la Bucuresti, sper din toata inima ca peste 1-2 ani sa intoarca ei arogantele, sa insisti sa vina si sa te refuze, ideal sa prefere Barcelona. Sunt jucatori in top 300 mondial, nivelul din Challenger nu e chiar asa slab, nu joaca doar ITF-uri. Se incadrau lejer pentru wild card. Am inteles, pentru imaginea turneului, Wawrinka si Gasquet, ok, dar cine e Fonseca? De unde l-ati scos? Joaca tot Challenger si ITF, el are valoare? Are, ca il vad acum jucand, da, chiar are, bravo, l-ati ajutat pe el. Sper ca daca cumva vor avea clasament in viitor, sa nu-i vad pe Jianu si Ionel alegand sa joace la Bucuresti, chiar ar trebui sa tina minte acest episod.
dar unde sunt tribunele? cum ajungi acolo? e ca si cand ati facut un turneu la voi in sufragerie :(
Bun articolul! Rar o atitudine si o exprimare atat de corecta si realista ca a d-lui Hodor. Nu stiu cum va fi complexul din Otopeni dar daca vorbim de tenis , Bucurestiul, ca sa nu vorbim de toata Romania, este departe de a avea puterea sa organizeze un turneu de tenis care sa se compare onorabil de ceea ce ofera orice turneu de ATP 500 . Cat despre comparatia deplasata cu Untold, care este o adunatura de cocalari care nu disting diferenta intre un beat si o nota muzicala, aceasta denota unde a ajuns masura si bunul gust. Rolex nu va fi vreodata sponsor la Untold , e o idee care refuza distopia!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.