Alte știri din fotbal
Câți spectatori vor fi la FCSB - Dinamo: „Pentru decembrie sunt cifre bune!” + Decizia finală pentru David Miculescu
0
„Mi-e rușine să mai ies în oraș!” » Jean Vlădoiu anunță schimbări masive la Slobozia: „Să vedem cine vrea să rămână”
0
Purece a „ciupit” tare după eșecul de la Galați: „Mă simt UMILIT! Fac un apel public la cei care conduc această echipă”
0
Oțelul - Unirea Slobozia 3-0 » Joga Bonito până în play-off! Slobozia se scufundă: spulberată și la Galați
1
Știri din fotbal internațional
Coincidență uluitoare la Mondialul 2026: meciul de deschidere din 2010 se repetă, chiar în aceeași zi a calendarului!
0
Prima reacție a lui Mauricio Pochettino, selecționerul SUA, după ce a văzut adversarele de la CM 2026, inclusiv România
0
Datele și stadioanele unde ar juca România la Campionatul Mondial 2026, dacă se califică » Distanțele sunt URIAȘE
4
SCANDALUL izbucnit după tragerea la sorți a grupelor CM 2026 » FIFA, acuzată că a încălcat regulamentul
1
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Cine este avocata acuzată că ar fi ajutat dealerii în închisoare. Schema ...
Adevărul
Sportul din București, încotro?! GSP a trimis 10 întrebări primilor 4 ...
GSP SPECIAL
Ultimul sondaj AtlasIntel pentru Primăria București o plasează pe Anca ...
Libertatea
Svitolina a jucat atat cat i sa permis sa joace.Nu a jucat slab.A inceput bine si a cazut pentru ca a venit tavalugul peste ea.Simona a returnat aproape orice minge a ucrainiencei in teren si a facut o in asa fel incat aceasta sa alerge dupa ea.A jucat foarte inteligen si stapana pe sine.Daca joaca asa si chiar mai bine sambata nu mi fac probleme.Serena va fi printre invinse.Azi americanca a avut meci de antrenament cu o Strikova hipnotizata.Toate mingiile erau pus pentru americanca doar sa traga,sa si etaleze loviturile.Cu Simona va fi altfel.Strikova e la ani lumina de Simona Halep.Si inca ceva ce am citit pe aici.Serena nu e mai buna ca acum 3-4 ani.Cine crede asta,clar nu are habar de tenis.E la ani lumina de atunci.Pana in finala nu a avut nici un adversar cu adevarat redutabil.Daca era asa,nu ajungea in finala.Organizatorii au ajutat o sa ajunga aici.Cu Konta in semifinala ,altul era deznodamntul.Poate nu o batea ,dar clar nu era asa usor cum a fost cu Strikova.Aceasta din urma a prins o zi catastrofala a australiencei si d aia a ajuns in semifinala.Strikova e jucatoare d edublu.Acolo exceleaza ea.
E usor sa arati bine in fata unei jucatoare mult mai slabe dar sa vedem impotriva Serenei
Sa speram casi joaca corect sansele in fata *** .
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cred ca orice jucatoare, chiar si cele experimentate, sunt mult mai emotionate cand ajung in premiera intr-o faza inalta de GS. Svitolina a fost azi pentru prima oara in semifinale la un GS (pana acum se ajunsese doar in sferturi la GS), desi a fost No.3 mondial in 2017. Strycova, la fel, cred ca a fost depasita emotional de performanta ei de a ajunge in semifinale (dupa ce turul 4 fusese cel mai bun rezultat al ei la GS). Dar si Simona a jucat excelent.
Simona a jucat exceptional dar sa admitem si faptul ca Svitolina a fost intr-o zi foarte slaba. Ma asteptam la un meci de mare lupta, dar Simona nu prea a avut cu cine. Simona pare foarte sigura pe ea, iar adversarele ei se panicheaza si se blocheaza.
Ce dracu tot apare *** asta după fiecare meci al Simonei?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cum o întoarce ăsta(ctp) ca la Ploiesti când câstigă SH, ai uitat cum o criticai când pierdea? Om cu 2 fete asta esti ctp
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.